Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s oznamováním událostí a úkolů

td1 (2)|14.4.2010 15:32
Ahoj, pokouším se marně přijít na to, proč mi přestalo fungovat zvukové oznámení událostí vložených do kalendáře. Zkoušel jsem zadat i úkol ale opět se nic ve stanovený čas neozvalo. V nastavení zvuku je vše (systém i vyzvánění) zapnuto, z manuálu asi už víc nevyčtu, tak pokud někdo máte nápad, budu vděčný za každou dobrou radu. Ještě drobnost: problém nenastal asi náhodou ale po zásahu mé milované, když si chtěla nastavit úkol. Co zmáčkla netuší. Díky za pomoc, jp.
Zdenek Malinsky (9781)|14.4.2010 17:35
Jen zvuk nejde nebo ani nevyskočí to anotační okénko? Není hlasitost na 0? Není zapnutý nějaký jiný profil (vibrace, ticho.....). A co jiné zvonění jde (budík, došlá SMS, mail, telefon...)?
td1 (2)|14.4.2010 23:15
Nejde jen zvuk, události se zobrazují správně. Zvonění, sms a jiné zvuky taky fungují normálně. Profil je stále stejný (ani vibrace nemám zapnuté). Mám v něm už dost dlouho eržiku, takže jsem si zvykl, že občas něco nešlape jak má, ale tohle je novinka. Zkoušel jsem mobil vypnout a zapnout, jestli se třeba nevzpamatuje, ale nepomohlo to. Dík za pomoc.
JendaV (65)|1.10.2010 14:25
Koupil jsem si druhý starší kus Diamond 1 poté, co můj předchozí přestal reagovat na LCD (jiné téma, ale co s tím?). Musel jsem si vše přenastavit a zvuky příchozích sms šly. Pouze nešlo zadat požadavek na potvrzení doručení u všech sms, musím to dělat jednotlivě (ta možnost v místě, kde to jiné PDA mají, zde není - ještě další téma, co s tímto?). Nastavoval jsem si to dál a najednou zjistil, že zvuk příchozích sms nejde. V nastavení zvuků mám zatrženo přehrát zvuk u Zprávy: Nová textová zpráva. ROM je 2.03.479.2WWE 02/05/09, Sunnysoft InterWrite, WM 6.1 Prof. Může mi někdo pomoct?
_Amos_ (368)|1.10.2010 14:39
Asi být tebou, tak bych začal od píky, tedy udělal bych hard reset mobilu a zkusil jestli to pomohlo, když ne tak určitě udělěj MTTY a připrav si romku, kterou si tam pak nahraješ. Může to být orginál a nebo něco jiného. Nikdy nevíš co ten dotyčný s mobilem dřívě dělal a jestli za týden flashnul několikrát a nebo zkoušel kde jaké vychytávky, tak tohle bude ideální pomoc...
Zdenek Malinsky (9781)|2.10.2010 13:18
Pokud nezabralo nic z vyse uvedeneho, tak vyzkousej: dle velikosti kladiva: Check Notifications, Mem Maid, zaloha-HR-obnova, HR-cista instalace.
JendaV (65)|11.10.2010 09:56
Dík za snahu pomoci. Nejprve jsem chtěl udělat HR na starším diamondovi, kde LCD nereaguje na dotek, ale HR mi nejde: Stisknu a držím Down + Enter. Stisknu SR, Down + Enter stále držím. Nabíhá SR. Vše bez SIM karty.
_Amos_ (368)|11.10.2010 11:15
HR se dělá trojhmatem s použitím stylusu. Ovladací tlačítko snižování hlasitosti Vol- + středové potvrzovací kolečko + stylusem reset červené tlačítko co je schované pod stylusem.

Tohle všechno najednou zmačknout a držet a nepustit dokud ti nenaběhne trikolóra:)
JendaV (65)|11.10.2010 16:34
Ano, ale nenaběhne nic jiného než SR. Tedy jakoby diamond nezjistil stisknutí některého nebo obou tlačítek Down a Enter.
ms.nomi (117)|11.10.2010 19:47
Továrního nastavení se dá dosáhnout i software(ově) :)
Teď mám v mašince wm6.1 a nemůžu si z hlavy uvědomit jak je to ve WM6.5

Ale jde to.