Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tv online na PDA

Doctor_ce4you (22)|13.8.2004 23:53
Nezkousel nekdo z vas online vysilani nektere z nasich tv ?
Momentalne se nachazim v usa a dost tohle vyuzivam na notesu, ale u PDAcka se mi to zatim nepodarilo spustit. Co vy ostatni? Nezkousel to nekdo ?
Pavlucha (1496)|14.8.2004 09:02
Zkoušel jsem TELE-TELE z TV Nova. Je to TADY, ale bez úspěchu. Buď se mi to seklo nebo to vůbec nereagovalo. Pak jsem se na to vykašlal. :sarcastic:
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 10:26
Zkoušel jsem na přes MDA II jako modem na velkém PC koukat na Novu jak radil Pavlucha .Jsou to vše záznamy.Ppoznatek je takový že zvuk jde normálně a obraz je trhaný. Ještě to zkusím přímo na MDA II a dám vědět.:)) ;)
Pavlucha (1496)|18.8.2004 10:32
[QUOTE="paveluh"]Zkoušel jsem na přes MDA II jako modem na velkém PC koukat na Novu jak radil Pavlucha .Jsou to vše záznamy.Ppoznatek je takový že zvuk jde normálně a obraz je trhaný. Ještě to zkusím přímo na MDA II a dám vědět.:)) ;) [/QUOTE]

... tak to jsem zvědav, jestli to rozběhneš. Dej určitě vědět !!! ;)
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 10:53
Tak jsem to zkusil a na MDA II to prostě nejde. Stránka se načte ale naobjeví se ta obrazovka. Když tapnu na nějaký pořad tak se objeví jen velké logo Novy přes celý display a to je vše. Takže to je asi tak vše.
paveluh_ce4you (300)|18.8.2004 10:54
Tak jsem to zkusil a na MDA II to prostě nejde. Stránka se načte ale naobjeví se ta obrazovka. Když tapnu na nějaký pořad tak se objeví jen velké logo Novy přes celý display a to je vše. Takže to je asi tak vše.Ještě to pak jednou zkusím a když to nepujde tak se na to vykašlu.
Pavlucha (1496)|18.8.2004 11:56
Takže ouplně to samý jako u mně. :dead: