Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Omnia II a win7

jobstudent (6)|13.4.2010 22:18
Nemohu zprovoznit synchronizaci s outlokem ve windows 7. U Samsungu mi poradili, ať si nainstaluji visty, že pro Win7 ještě nemají driver, ale vím, že tady mívate často dobré nápady. Máte nápad i na toto? ActiveSync se použít nesnažím :)
Faramir_ce4you (31)|2.6.2010 19:37
WMDC ve Win7 podporuje pouze Outlook 2003 a novější, takže jestli se snažíte použít starší verzi Outlooku, nepůjde to. Já mám Outlook 2007, Win7 x64 a synchronizace funguje bez problémů, stejně jako na všech předchozích PDA. Omnii II mám teprve od včerejška, ale synchronizace s Outlookem byla první věc, kterou jsem po zapnutí udělal, jinak kontakty, kalendář etc zálohované nemám.
jobstudent (6)|22.6.2010 23:00
Mám to samé - Win7 x64 a outlook 2007 a pořád nic. Telefon s PC se spojí, program KIES funguje, ale klasická synchronizace, tak jak jsem na ní byl zvyklý u všech předcházejících PDA ne. Před tím jsem na stejném PC synchronizoval s HPčkem a taky bez problémů :( hlásí mi to Došlo k chybě aplikace Exchange ActiveSync - přitom samozřejmě používám Windows device mobile centre
jobstudent (6)|28.6.2010 10:15
tak vyřešeno - stačilo spustit diagnostiku sady office - nahlásilo to 1 problém vyřešen a synchro s outlokem jede jako po másle.