Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Omnia II a win7

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Nemohu zprovoznit synchronizaci s outlokem ve windows 7. U Samsungu mi poradili, ať si nainstaluji visty, že pro Win7 ještě nemají driver, ale vím, že tady mívate často dobré nápady. Máte nápad i na toto? ActiveSync se použít nesnažím
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

WMDC ve Win7 podporuje pouze Outlook 2003 a novější, takže jestli se snažíte použít starší verzi Outlooku, nepůjde to. Já mám Outlook 2007, Win7 x64 a synchronizace funguje bez problémů, stejně jako na všech předchozích PDA. Omnii II mám teprve od včerejška, ale synchronizace s Outlookem byla první věc, kterou jsem po zapnutí udělal, jinak kontakty, kalendář etc zálohované nemám.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Mám to samé - Win7 x64 a outlook 2007 a pořád nic. Telefon s PC se spojí, program KIES funguje, ale klasická synchronizace, tak jak jsem na ní byl zvyklý u všech předcházejících PDA ne. Před tím jsem na stejném PC synchronizoval s HPčkem a taky bez problémů hlásí mi to Došlo k chybě aplikace Exchange ActiveSync - přitom samozřejmě používám Windows device mobile centre

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

tak vyřešeno - stačilo spustit diagnostiku sady office - nahlásilo to 1 problém vyřešen a synchro s outlokem jede jako po másle.

Podobná témata

1. HD2 se nepřipojí k systému win7
    Od trend99_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-04-2010, 16:52
  2. Win7 64 ,přestala jít synchronizace.
    Od bagio_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 13-03-2010, 10:39
  3. TP2 s vista/win7
    Od Garry_ce4you v sekci HTC & klony