Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Vydrz baterie

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Premyslel nekdo o tomhle?

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/160...tne-krytu.html

Vydrz telefonu mi proste nestaci a premyslim bud o 2 bateriich+kolibka, ktera nabiji 2 a nebo o teto rozsirene. Resil to take nekdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Připrav se na to, že to bude fakt cihla. Používal jsem to na Trinity i Touch HD (zde to navíc nešlo dát s touto baterií do auto držáku brodit). Lepším řešením podle mého je kolíbka se šachtou na další baterku. Navíc výměna baterky u TP2 má pouze tu záludnost, že se musí vytáhnout nejdříve stylus. Na rozdíl od HD2, kde si "holka" baterku bez zlomení nehtů nevymění.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

nakonec koupim asi neoriginalni 1600mAh a tu kolibku a budu vzdycky nabijet obe baterie a kdyz dojde, tak je vymenim... Precijen vetsi cihlu z toho uz mit nechci :-)

Jinak zkusenost nebo mozna rizika neoriginalni baterie vi nekdo? :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

No vetsinou se rika ze ty neoriginalni baterie maji mensi zivotnost a tu proklamovanou kapacitu pry taky nemivaji. Co řešit to externí baterií?

Co tohle? http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/102PPW-033/zalozni-nabijecka-powermonkey-classic-v2-2200mah-stribrna.html

Je to dražší, ale asi praktičtější. V kapse to víc místa než záložní baterka nezabere a za chvíli to telefon dobije.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

o tom rozhodne budu uvazovat. Jde taky o to, ze bych rad kolibku.

1) dalsi misto na nabijeni
    2) nemusel bych prenaset kabel mezi pocitacem/posteli/kdyz nekam jedu ... proste bych ho mel bud u postele a nebo si ho vzal sebou a u pocitace bych mel natvrdo kolibku

Nahradni baterii bych teoreticky mohl vzit do penezenky a spokojenost :-)

Kazdopadne dik za reakci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Rozhodne neni zac. Ja bych se jen u te baterie bal o zivotnost krytu. Jinak kolibka je jasna vec. Bez ni bych si u PC prisel blbe. Ale pokud bys chtel usetrit tak staci prichytit si na stul kabel a k nabijecce si dat jakykoli USB/miniUSB. Tak to mam udelane ja-original mi nestacil delkou. 3m jsou do postele lepsi

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

nakonec jsem si koupil to co jsi mi poradil ...

duvody:
    1) prenosne
    2) univerzalni - tzn da se pouzit i na novy telefon - to crandle tezko :-) + da se pouzit i na jine zarizeni
    3) tahal bych baterii, takle taham o neco vetsi kram - coz me sice stve, ale co se da delat
    4) moznost rozsireni na solarni panel - muze se hodit treba v prirode...

Podobná témata

1. hx4700 vydrz baterie
    Od sid_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 30-06-2006, 15:03
  2. MDA3 - vydrz baterie
    Od fido_cz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-11-2005, 17:23
  3. ACER N30 a VYDRZ BATERIE?
    Od KENNY_FX v sekci Acer