Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vydrz baterie

mistm (477)|8.4.2010 08:45
Premyslel nekdo o tomhle?

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-746/baterie-htc-touch-pro-2-2800mah-rozsirena-vcetne-krytu.html

Vydrz telefonu mi proste nestaci a premyslim bud o 2 bateriich+kolibka, ktera nabiji 2 a nebo o teto rozsirene. Resil to take nekdo?
bjirka (380)|8.4.2010 11:09
Připrav se na to, že to bude fakt cihla. Používal jsem to na Trinity i Touch HD (zde to navíc nešlo dát s touto baterií do auto držáku brodit). Lepším řešením podle mého je kolíbka se šachtou na další baterku. Navíc výměna baterky u TP2 má pouze tu záludnost, že se musí vytáhnout nejdříve stylus. Na rozdíl od HD2, kde si "holka" baterku bez zlomení nehtů nevymění.
mistm (477)|9.4.2010 17:46
nakonec koupim asi neoriginalni 1600mAh a tu kolibku a budu vzdycky nabijet obe baterie a kdyz dojde, tak je vymenim... Precijen vetsi cihlu z toho uz mit nechci :-)

Jinak zkusenost nebo mozna rizika neoriginalni baterie vi nekdo? :-)
tombik_ce4you (116)|9.4.2010 22:39
No vetsinou se rika ze ty neoriginalni baterie maji mensi zivotnost a tu proklamovanou kapacitu pry taky nemivaji. Co řešit to externí baterií?

Co tohle? http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/102PPW-033/zalozni-nabijecka-powermonkey-classic-v2-2200mah-stribrna.html

Je to dražší, ale asi praktičtější. V kapse to víc místa než záložní baterka nezabere a za chvíli to telefon dobije.
mistm (477)|12.4.2010 13:49
o tom rozhodne budu uvazovat. Jde taky o to, ze bych rad kolibku.

1) dalsi misto na nabijeni
2) nemusel bych prenaset kabel mezi pocitacem/posteli/kdyz nekam jedu ... proste bych ho mel bud u postele a nebo si ho vzal sebou a u pocitace bych mel natvrdo kolibku

Nahradni baterii bych teoreticky mohl vzit do penezenky a spokojenost :-)

Kazdopadne dik za reakci.
tombik_ce4you (116)|12.4.2010 14:42
Rozhodne neni zac. Ja bych se jen u te baterie bal o zivotnost krytu. Jinak kolibka je jasna vec. Bez ni bych si u PC prisel blbe. Ale pokud bys chtel usetrit tak staci prichytit si na stul kabel a k nabijecce si dat jakykoli USB/miniUSB. Tak to mam udelane ja-original mi nestacil delkou. 3m jsou do postele lepsi :)
mistm (477)|16.4.2010 12:46
nakonec jsem si koupil to co jsi mi poradil ...

duvody:
1) prenosne
2) univerzalni - tzn da se pouzit i na novy telefon - to crandle tezko :-) + da se pouzit i na jine zarizeni
3) tahal bych baterii, takle taham o neco vetsi kram - coz me sice stve, ale co se da delat
4) moznost rozsireni na solarni panel - muze se hodit treba v prirode...