Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová oficiální ROM a Facebook jako záložka v Manile

Geo89 (32)|8.4.2010 00:34
Zdravim,
V novej ROM je jedna z karet v TouchFlo Twitter. Neví někdo jestli by se tam nějakym cabem nedala přidat i karta pro facebook ? Záložka pro facebook u kontaktů je OK, ale tohle by bylo lepší. Není to třeba v nějakej uvařenej ROMce ?
Navíc mi nefungujou odkazy na facebooková alba, seznam alb se ukáže ale místo fotek tam po chvilce načítání (5 s.) naskočí přeškrtnutý kolečko, hotfix ze stránek HTC nepomohl. Neví někdo co s tím ?
Díky
DD_ (331)|8.4.2010 09:33
Jj Facebook tab funguje nicemen mam pocit ze co jsem ho tam mel tak mi solidne vytuhavala mistama Manila. Tak jsem ho vyhodil ze seznamu zobrazenych tabu a zda se to ok. Taky ty updaty v nem nefrceli uplne idealne, a zobrazoval tam pouze stav lidi, ktere mate nalinkovane na facebook v telefonim seznamu. Takze pokud nekoho nemate v seznamu ale mate ho jako pritele na FB, tak se tam nezobrazuje. Takze jsem se zase nejak vratil k Facebook aplikaci.

Co se tyce fotek v albech tak mam stejnej problem. Instalace fixu to taktez nevyresila, ackoliv se to tvari ze to ma presne vyresit ten problem.