Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při zapnutí xperie pomóóóóóóć

Bergy.polepy (3)|7.4.2010 20:14
Prosím poraďte mi někdo.
Když zapnu telefon tak se mi hned začne načítat ROM.Telefon jde zapnout pouze když je na nabíječce,ale nenabíjí.Nabíjí jenom když ho vypnu.Zkoušel jsem nahrát novou ROMKU ale problém stále trvá.Už si nevím rady
Díky všem kdo zkusí poradit.Třeba to bude blbost,ale já si myslím že telefon asi pujde do servisu
zivan (615)|8.4.2010 08:43
Vitam te na foru a jedna rada pro zacatek: pokud budes davat do nazvu vlakna podobne veci jako "pomoooc" nebo hromadu vykricniku, tak vetsina zkusenych lidi (tedy tech, od kterych chces radu) bude tvuj prispevek ignorovat. A podobne narazis i jinde.
Zdenek Malinsky (9781)|8.4.2010 10:48
start - nastavení - řízení spotřeby - je-li zařízení zapnuté, během připojení k počítači nenabíjejte jeho baterii

popř. HR

popř. reklamace - pak je potřeba mít oficiální ROM, jinak nemusí uznat záruku


PS: Příště prosím nějaký rozumný název a lepší popis problému. Nějak se mi zdá, jakoby každá věta popírala tu předchozí. :?
Bergy.polepy (3)|8.4.2010 18:44
Ani v nastavení baterie a ani HR nepomohl.To všechno jsem zkoušel
Zdenek Malinsky (9781)|9.4.2010 13:44
Když ani HR, tak ještě můžeš zkusit jinou nabiječku, nabíjet z USB , popř. i jiného PC a jiným USB kabelem.
A pak už asi jen ten servis. A znovu opakuji - oficiální ROM (vydaná výrobcem nebo mob.operátorem).
Bergy.polepy (3)|9.4.2010 18:04
Ještě mi ale někdo poraďte jak tam dostanu ofiko ROM když se telefon nespojí s PC.A musím potom provést stockspl?Díky
zivan (615)|17.5.2010 11:24
Mel by fungovat i flash pres kartu - Flashujeme novou ROM u zařízení Sony Ericsson XPERIA X1.