Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ztratil jsem dotykové pero

tribiani (95)|13.8.2004 00:32
nevíte, kde bych sehnal dotykové pero? Uz sem ztratil i to náhradni :(
dík
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|13.8.2004 00:50
hrtak_ce4you (314)|13.8.2004 01:06
v Kotve sem koukal na krasne 3in1 ale za cenu asi 480,-. V shopech stoji kolem 9$
váňa (242)|13.8.2004 13:23
Podívej se na AH Mobile, Sunnysoft nebo třeba Cybex, tam mívají dobré ceny
Wuffi (1599)|13.8.2004 13:35
Ja mam 3 v 1 pero koupene u AH Mobile a jsem plne spokojeny, hlavne rychlosti dodani... A taky se tam da dovolat :D Jinak co se tyce pera jsem spokojeny tez, je pekne a super vyvazene... :yes:
Jen ten obal ve kterem bylo je snad z nerozbitneho materialu - pozor na to at se pri otvirani nezranite :!:
st.tom_ce4you (365)|13.8.2004 13:53
[QUOTE="Jarouš"]Např. tady..[/QUOTE]

Objednal jsem je u PalmPC.cz v uterý 3.8. a dodnes je nemam, prislibene je mam az na pristi tyden... Zajimave, ze veci z proporta.com sly z UK 2 dny.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|13.8.2004 14:59
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="Jarouš"]Např. tady..[/QUOTE]

Objednal jsem je u PalmPC.cz v uterý 3.8. a dodnes je nemam, prislibene je mam az na pristi tyden... Zajimave, ze veci z proporta.com sly z UK 2 dny.[/QUOTE]
No jo, pro dobrotu na žebrotu. Já to sem dal jen z toho důvodu, že jsem origoš bodlo u nich zahlédl. Že by další obchodník, co doveze zboží až se mu sejde více objednávek a teprve potom to objedná, .. no a potom to má daleko na poštu?...:D Já si např. všiml, že řada obchodníků má uveden počet kusů na skladě, když jich je pár kusů, může nastat situace, kdy musím čekat, že jo. Co ale dělat v případech, kdy to tam není uvedeno? Zběžně jsem nyní projel jejich stránky, nic o termínech jsem nezahlédl, jen mastné storno poplatky, žádné potvrzené termíny dodání a případná sleva při nedodržení... Asi bude skutečně dobré pro mnohé z nás naučit se základům angliny a založit si konto s možností plateb do zahraničí, trochu problémové je asi zatím případné dohadování se při reklamaci, ale to je skoro u každého zásilkového obchodu...
Pavlucha (1496)|13.8.2004 16:43
Mno, takže jako správná rybana jsem právě koupil Palm Executive Multistylus za 464,- v Sunny Softu a teď se podíval, kolik stojí na PalmPC Shopu. Těch 70,- kaček mně sice nevytrhne, ale v SS už vážně nic !!! :dead: :mad:
st.tom_ce4you (365)|13.8.2004 17:11
[QUOTE="Pavlucha"]Mno, takže jako správná rybana jsem právě koupil Palm Executive Multistylus za 464,- v Sunny Softu a teď se podíval, kolik stojí na PalmPC Shopu. Těch 70,- kaček mně sice nevytrhne, ale v SS už vážně nic !!! :dead: :mad: [/QUOTE]

Jenze u PalmPC.cz musis jeste pricist 100 kc za dopravu. Nemluvim ani o tom, ze zbozi urcite nemaji skladem. Dnes jsem si objednal u SunnySoftu stylus 3in1 poslal tam kuryra a uz na nem pisu. Musim uznat, ze je super...
Wuffi (1599)|13.8.2004 17:47
Myslis 4 v 1 (stylus, propiska, baterka, laserove ukazovatko)? Nechapu proc to kupujete u SS a pak si stezujete na chovani ci na cenu. Dyt tu mate jeste AH Mobile, a pak ted mate akci v PajdaShopu kde jej ted maji za 356 Kc vcetne DPH... :O
Pavlucha (1496)|14.8.2004 08:53
[QUOTE="Wuffi"]Myslis 4 v 1 (stylus, propiska, baterka, laserove ukazovatko)? Nechapu proc to kupujete u SS a pak si stezujete na chovani ci na cenu. Dyt tu mate jeste AH Mobile, a pak ted mate akci v PajdaShopu kde jej ted maji za 356 Kc vcetne DPH... :O [/QUOTE]

... nezlob se tati, já už to fakt neudělám .... :D :D :D

Ono teda stojí v AHM úplně stejně a Pajda shop neznám ... ale mám z něj radost, včera večer jsem si pořád svítil a blikal, až mně ho manželka zabavila ...

Jinak tedy musím říct, že pracovat s ním je super, protože se bezva drží v ruce, ten tenčí hrot líp běhá i po gumový fólii a to ukazovátko ... :D
Wuffi (1599)|14.8.2004 09:02
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Wuffi"]Myslis 4 v 1 (stylus, propiska, baterka, laserove ukazovatko)? Nechapu proc to kupujete u SS a pak si stezujete na chovani ci na cenu. Dyt tu mate jeste AH Mobile, a pak ted mate akci v PajdaShopu kde jej ted maji za 356 Kc vcetne DPH... :O [/QUOTE]

... nezlob se tati, já už to fakt neudělám .... :D :D :D

Ono teda stojí v AHM úplně stejně a Pajda shop neznám ... ale mám z něj radost, včera večer jsem si pořád svítil a blikal, až mně ho manželka zabavila ...

Jinak tedy musím říct, že pracovat s ním je super, protože se bezva drží v ruce, ten tenčí hrot líp běhá i po gumový fólii a to ukazovátko ... :D [/QUOTE]

jojo :D :D :D
Pavlucha (1496)|14.8.2004 09:07
... líbí se mi na tom stylusu ještě jedna věc, a to je nápis na krabici: "ALL PDA PLATFORM COMPATIBLE" ... :D :D :D
A já se bál, jestli není jenom k iPaqu nebo k Palmům, když je to na něm napsaný ... :D :D :D
solory (201)|15.8.2004 11:16
tak jsem si jej včera objednal na cybexu, doprava kurýrní službou ne balíkem přes poštu (o 25Kč dražší a o den delší dodání) podtrženo sečteno 498Kč. jen jsem zvědavý kdo vyhraje, jestli dorazí dřív pouzdro od proporty (ve čtvrtek objednáno) nebo stylus od cybexu (v sobotu).
CommanderZ (1798)|15.8.2004 13:58
To 4in1 pero se asi nenacpe do sachty u PDA:sarcastic: To bych ho ztratil jeste rychlejc nez to puvodni:) :)) :D
CommanderZ (1798)|15.8.2004 13:58
U nekterych masin dokonce nez ty puvodni:) :) :)) :)) :D :D
hrtak_ce4you (314)|15.8.2004 14:20
[QUOTE="CommanderZ"]U nekterych masin dokonce nez ty puvodni:) :) :)) :)) :D :D [/QUOTE]
Zajimavej podpis -cos s tim, delal, ze mas z 1 zarizeni dve? :)
CommanderZ (1798)|15.8.2004 14:29
HP 200LX byl oteviraci. Ted je z nej externi klavesnice k nevimjakemu zarizeni a displejova cast vcelku podobna dnesnim PDA.

Uz jsem ho dostal nalomenej:oops: