Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

pouzitie ako reproduktor??

pet22 (2)|5.4.2010 01:10
chela by som pouzit pda ako "reproduktor" cez wifi alebo bluetooth. na pc pozeram napr. film,hru -cokolvek a na pda by som pocula zvuk. nevie niekto poradit? (ale asi bude jednoduchsie si kupit bezdrotove sluchadla...)
Zdenek Malinsky (9781)|5.4.2010 10:57
S ohledem na cenu PDA a rovněž k tomu, že je pro stereo potřeba 2 kusů a ještě taky na to, že kvalita repráčku (ů) v PDA není moc hi-fi a už to není vůbec na ozvučování větších (i menších) prostor by asi bylo výhodnější cenově i zvukovo-kvalitativně buď k PC/ntb repráčky nebo sluchátka. Mají-li to být sluchátka jen kvůli rušení okolí, tak je to asi fuk, ale pokud chceš i na hudbu, tak osobně bych se přimlouval spíše za drátová. A pokud s tím nemíníš běhat venku a neděláš u bucharu nebo u dělostřelců, tak bych doporučil zauvažovat nad tím udělat si radost, vyzkoušet a pak i koupit třeba Denon AH-D7000 nebo Sennheiser HD 800.Vím, že je to ranec peněz, ale jeden bývalý moderátor zvažoval sluchátka za zhruba 5.000 Kč, nakonec koupil Senheisery a od té doby jen sedí doma a poslouchá muziku. :yes: :)
Jerry7650 (26)|5.4.2010 16:20
:-) Ta odpoved mi připadá asi na stejné urovni jako:

Dobrý den, mám zahradu 10 x 10 metru, doporučte mi nějakou prodlužku k mé elektrické sekačce?

Dobrý den, prodlužka je k ničemu, budete ji muset popotahovat a můžete ji přeseknout, doporučuji vykoupit pozemky od všech sousedů v okolí a pořídit si kombajn... Dnešní kombajny jsou klimatizované a s rádiem a sekání pro vás pak bude takovým potěšením, že v něm budete i spát:-p

PS: Doporučovat někomu, kdo chce zvuk z PDA (evidentně aby ušetřil) sluchátka za 28 000 ?????

PS2: K původnímu dotazu Jakékoliv sluchátka i repračky v cene 500 Kč budou mnohem kvalitnější řešení než zvuk z PDA. Nehledě na to, že na mem puvodním PDA odesel konektor prave kvuli castemu používání sluchátek a kámoš si ho tak nedávno taky znicil...