Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

špatný align displaye-záloha kontaktů

ogre1 (2)|28.3.2010 22:50
Zdravím, někdo by věděl radu?:

Dotyky na displayi mi označují oblast cca 2cm vedle (nad místem) než tapnu...tím pádem se nemůžu dostat do menu settings abych zkusil kalibrovat. Protože to pomalu vidím na servis a klasika nezálohoval jsem nikdy kontakty, chci se zeptat zda lze dostat z tel kontakty, když mám synchronizaci nastavenou jako disk nikoliv active sync a změnit to nastavení nelze protože se tam nedotapnu (cokoliv je ve spodní části displaye je nedostupné-označuje se mi totiž o 2cm nad místem kde tapnu), takže se po připojení kabelem dostanu k tel jen jako k disku.

Dík
budha_ce4you (2)|29.3.2010 11:11
Ja mam ten isty problem. Mne nepomohlo ani nove naflashovanie romky s originalnym wm 6.1 a ani nova romka s wm6.5. Samozrejme seria hard resetov.
Momentalne som uz oslovil predajcu kvoli zaruke ale kedze som okrem ineho upgradoval na wm 6.5, co je zrejme porusenie zarucnych podmienok, tak mi opravu asi neuznaju /sakra/.
Tiez si neviem pomoct a ani neviem co tuto chybu sposobilo aby som sa tomu v buducnosti vyhol.

ogre1 (2)|29.3.2010 22:07
Ahoj, no je to na palici...já naštěstí ROMku neflashoval tak to snad v záruce mám ale sere mě jestli příjdu o 300 kontaktů...sice je to šance udělat v životě tlustou čáru nad "bývalými" kontakty :-) ale spíš se toho děsím. Kdybys na něco přišel tak dej vědět dík.
davidz (8)|30.3.2010 08:46
doporučuju udělat něco rychle, mě to taky začalo hazet špatně a po dvou dnech dotyková vrstva odešla uplně.
zivan (615)|30.3.2010 09:58
Napada me, ze by slo vyuzit automaticke spusteni programu (spousti se "2577\autorun.exe") po vlozeni karty. A pak najit program, ktery umi po spusteni automaticky udelat zalohu kontaktu na kartu nebo takovy, ktery ma tlacitka pro zalohu dostatecne vysoko a funguje i bez instalace.

Edit:
SPB Backup 2 - nepouzitelny, v prubehu zalohy je potreba kliknout dole na "dalsi"
NaTuRaL_ce4you (170)|30.3.2010 12:05
stahni si MY MOBILER a udelej si vsechno prez PC tam to klika korektne. i po zavedeni welcome.not pred nedavnem jsem to testoval
zivan (615)|30.3.2010 13:53
A nepotrebuje nahodou MyMobiler pripojeni pres AS?
NaTuRaL_ce4you (170)|31.3.2010 13:50
sem si nejak nevsiml ze se ti zarizeni konekti jako disk - tak zkus pouzit SPRITE BACKUP, dle nahledu na strankach je to skoro bez nejakeho klikani po disp.
zivan (615)|31.3.2010 15:58
Mas to vyskousene? Hned na prvnim screenshotu vidim dole tlacitko NEXT...dolu se nedostane a HD nema HW tlacitka :( (a jak by se ted hodily)

Koukal jsem na Sunnysoft Backup, tam na prvnim screenshotu je sice tlacitko zalohovat uprostred, ale dal je asi vyber cesty a opet dole tlacitko Zalohovat.

Pouzitelna by mohlo byt zaloha do zarizeni a pak pomoci autorun spustit program, ktery zkopiruje cely adresar Documents na kartu :)