Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Automatické nastavování budíku na 10:00 každý den

McDan (20)|25.3.2010 12:14
Nevim proč, ale pořád se mi sám od sebe nastavuje budík na 10:00 na všechny dny. Je to nějakej default a ikdyž ho vypnu nebo přenastavím, tak se zase zhruba po 3. hodinách nastaví na default. Nemáte nějaký řešení jak tomu zabránit?

Díky, McDan
Xfantasy (184)|25.3.2010 20:39
Nic mne nenapadá čím by to mohlo být způsobeno,ale jistě by měl pomoct HardResed.... Jen nezapomeň zálohovat kontakty...
Bassik (12)|26.3.2010 15:35
To je opravdu zajímavé. Nepoužíval jste předtím nějaký alternativní budík např. G-Alarm apod.? Nebo Vám to děla od zakoupení přístroje? Myslím že Hard Reset by zde jistě pomohl.
McDan (20)|26.3.2010 19:30
Přesně tak, jednou jsem zapl G-Alarm a jakmile jsem uviděl, že je to trial na 10 dní, tak jsem ho okamžitě vypl. Ale nejsem si jist jestli to začalo dělat až potom G-Alarmu. Nicméně, už je to přes 1 den a budík je pořád vypnutý :)
Zdenek Malinsky (9781)|28.3.2010 13:54
Podívej se do PDA, zda je ten G-alarm řádně odinstalovaný, potom pomocí např. Check Notifications, Mem Maid nebo jiné podobné aplikace se podívej, zda tam nemáš "nabourané" notifikace / připomenutí. Možná stačí pročištění pomocí daných aplikací. Když nezabe tak záloha - HR - obnova. A pokdu ani to, budeš asi muset udělat HR a čistou instalaci (tedy zazálohovat "ručně").
Zlobí jen budík nebo i připomenutí kalendáře a úkolů?
McDan (20)|29.3.2010 12:12
Pouze budík. Ale teď už asi 5 dní je v pohodě :) Nic jsem s tím nedělal. Zajímavý :D