Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Prosím POMOC

tweil_ce4you
    Guest

Jsem uplnej začátečník, mám diamonda2 teprve pár dní, je to můj první telefon s OS a moc toho s ním ještě neumím ale dnes se mi něco povedlo... Omylem jsem smazal všechny aplikace, které v ActiveSync - Tools - Add/Remove Programs byly, tedy co jsem stačil zjistit mmj. českou lokalizaci Sunnysoft InterWrite Pro (nevim jakou jsem měl verzi), Google maps a víc jsem toho nezjistil. Poradil by mi někdo jaké všechny aplikace od výrobce v telefonu byly a já o ně přišel a hlavně jak je získat zpět??? Doufám, že to půjde
    Předem moc děkuji za rady, Tomáš.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

těch aplikací bylo asi dost buť je můžeš ručně shánět a instalovat, ale lepší je hardreset (přinstalace do továrního nastavení) dle manuálu (vol+ + vol- + reset u baterie)
    po reinstalu tam, znova budou ;-)

info pro příště - do názvu topicu jdej lepší specifikaci :-D podle názvu prosím pomoc nikdo neví jestli se ti zamknul displej nebo jestli ti hoří barák) :-D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Přesně , jak radí kolega - proveď HardReset /buď kombinací tlačítek , nebo spuštěním utility "vymazat paměť=clear storage" v nastavení-systém/, tím přivedeš diamonda do továrního nastavení a během prvního startu po HR si zvolíš jazyk/obrazovka s vlaječkama/,po najetí systému bude ve stavu nové mašiny.Samozřejmě , pokud jsi předtím něco instaloval a nemáš zálohu , budeš muset instalovat znovu...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Ja som tiez dnes musel robit reset. Ale neslo kombinaciou tlacidiel. Pouzi NASTAVENIA-SYSTEM-VYMAZAT PAMAT. Po tyzdni tam toho moc mat nebudes, zalohuj si len kontakty. A potom, ako pisali chalani hore. Drzim palce, ale ide to dobre. Ja som tiez tyzdnovi majitel, bal som sa toho, ale myslim, ze vyskusat to teraz na zaciatku, ked to nemas napratane je lepsie.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

přesně tak jestli jsi nováček tak si s tim budeš hrát a zkoušet takže blbůstky tam nakopni teď stejně by jsi do 14 dnů dělal hrdrst znovu
    věc je ale ta čeština

tweil_ce4you
    Guest

oběma moc děkuju, funguje to, to se mi ulevilo, pro mě to skoro bylo jako by mi hořel barák, eště jednou díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

A ještě ti poradím , aby ses co nejdříve vybavil nějakým slušným zálohovacím SW - a to se opravdu vyplatí...

Podobná témata

1. Prosím o pomoc s CD na N560
    Od waine_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 09:28
  2. prosim pomoc s gps
    Od daimond_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-02-2009, 19:59
  3. Prosím o POMOC!!!!!!!!!!!!!!!
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers