Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows CE zařízení, viry a vše kolem toho

Pavel Koza (4761)|11.8.2004 20:03
V tomto článku, který se (doufejme) bude rozšiřovat jen velmi, velmi pomalu, bych chtěl udržovat seznam virů pro Windows CE zařízení. U každého by měl být stručný popis jeho šíření a škodlivých činností. Vzhledem k charakteru PDA vůbec si nemyslím, že je nutné panikařit, ale na druhou stranu si dovedu představit vir, po jehož nevyžádané návštěvě vám zbudou jen oči pro pláč. Kromě toho ale v článku najdete i seznam antivirů či rady, jak se proti virům na kapesních počítačích bránit.

Přečtěte si celý článek.
Silgin (27)|11.8.2004 21:09
Mno, co se tyce viru na pocketPC zatim je myslim panika zbytecna. Precijen to nedosahuje rozmeru "stolnich" viru.
A po pravde receno me fascinuje, ze nekolik antiviru uz je pro nasi malinkou platformu jiz vice nez rok a opravdu vetsinou nejsou free.
Kazdopadne je to dlasi platforma na ktere se casem budou viry mnozit a sirit... cili paniku ano, ale az za par (5,6) let ...
Ikdyz dialer pro ppc phone edition by bylo pekne svinstvo ...
Crusader_ce4you (624)|12.8.2004 16:38
I tak jsem si pro jistotu koupil licenci na AVAST pro PPC. Jeden nikdy neví ;)
ipf (2136)|12.8.2004 16:50
Já mám multilicenci na KAV, včetně verze pro CE, takže občas projedu MDÁčko a zatím jsem žádnej vir nenašel :D .
Wuffi (1599)|12.8.2004 17:01
Ja ted zkousel AirScanner ale celkem dost me zarazilla rychlost (aby taky ne, kdyz je psany v eVB) a tak temer okamzite letel...