Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Diamond nevidí 4 GB Internal Storage

lupolupolupo (24)|21.3.2010 09:18
Dobrý den, setkali jste se někdo s problémem že váš HTC Touch Diamond neviděl 4 GB Internal Storage? Při připojení kabelem k PC jako disk je 4GB paměť vidět a dá se na ní kopírovat. Při připojení přes active sync pomocí kabelu však tato paměť není vidět. A zrovna tak není vidět ani přímo v Diamondovi. Zkoušel jsem dělat hard resety, MTTY, naflaschování asi 5 různých verzí rom jak 6.1 eržiky 09 a X, tak i různé romky windows 6.5, ale stále stejný výsledek. I v PC jsem tu pamět formátoval na fat 32 i fat 16 ale bez úspěchu.
Může někdo poradit?
Děkuji.
spen (22)|21.3.2010 11:09
Me se jednou stalo neco podobneho. Pocitac ho vzdycky nasel, ale ja ho nevidel v mobilu. Chyba byla potom v tom, ze mi nejaky jiny program prejmenoval Internal Storage na jine slovo a jeste cestu k nemu hodil do adresare.
_Amos_ (368)|21.3.2010 13:23
Tohle se tu už jednou stalo viz toto téma, takže jak se ti povede správně udělat hard reset, tak by jsi měl být v pohodě... Návod na hard reset tedy jak správně držet je tady:).

Když ti ani to nepomůže, stáhni si z www.htc.com svoji orginál Romku. Ta je komplexní, obsahuje i radio a vše potřebné, dostane ti mobil skoro do původního stavu.

Ale myslím, že hard reset ti bude stačit...