Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: HTC ereader a české fonty

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

nedokázal by někdo přeložit tento program, nebo alespoň mu vnutit font s českými znaky?

http://www.xda-developers.com/windows-mobile/htc-ebook-reader-extracted-to-stand-alone-cab/
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

No tam toho není co moc překládat, spíše se jedná o převod knih aby v nich zůstala diakritika. Něco je zde. Body (7), 8, 9, 81.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

knihy mám převedený ale nějak to nebere font, místo českých znaků jsou tam jiné znaky. Pokud to otevřu v jiném readru tak je to ok

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Jasně, vím o čem píšeš. Proto jsem posílal odkaz, mám to vyzkoušené. Pokud trváš na korektní cz diakritice v ebooku od HTC musíš to nechat projet tím programem calibre s doinstalovaným pluginem embedfont (tedy jestli to náhodou už novější verze calibre nemá v sobě rovnou). Prostě převést z ePub do ePub a pak bude diakritika v mobilu OK.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2008

díky za link je tam plno užitečných věcí

ale muj problém s CZ se mi nedaří plugin sem stáhnul, rozbalil do složky programu knihy z pda sem znova projel, přes calibre ale českej font nic, nevim problém bude mezi klávesnicí a křeslem. Někde nějaký zatržítko nebo tak něco co sem neudělal. Jinak je normální že mi záložka HTC reader v Sense nezobrazí víc jak 20 knih?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

To že nezobrazuje více jak 20 knih je její vlastnost.
    V programu calibre jdi do záložky Možnosti (kladívko)->Moduly (puzzle)->Přes disketku u okýnka Soubor modulu: najdi ten uložený embedfont_plugin.zip (nerozbalovat)->přidat->navenek to nic neudělá, ale v Typy souboru plugins by se měl objevit EPUB embedding plugin->dát OK->protáhnout ePub soubory, které v sobě mají diakritiku a třeba v PC se zobrazují korektně, ale v eBook Readeru od HTC ne, ještě jednou přes calibre a potom by to mělo i v HTC Readeru být OK.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Nevíte jak dostanu ten ereader jako Tab do HTC sense? Jde to jen instalací nové ROM?

Edit: Výše zmíněné řešení diakritiky nefunguje ...

Podobná témata

1. České fonty napravující chyby v zobrazení češtiny
    Od Pavel Koza v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 17-05-2010, 20:42
  2. eReader
    Od Clemenza_ce4you v sekci eKnihy
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-09-2006, 09:33
  3. eReader + fonty?
    Od xcomex_ce4you v sekci eKnihy