Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM6.1?

rriha (149)|19.3.2010 15:25
- na 6.5 nechodí některé fajn aplikce (SPB Diary...)
- porůznu (třeba viz odkazy z jiných vláken tady) se člověk dočte, že 6.1 je nakonec rychlejší....

máte někdo ROM 6.1? jakou?

(zvažuji razantní downgrade:-) - sense stejně nepoužívám...)
mistm (477)|19.3.2010 16:47
COSMIK DEBRIS - nevim o jine ktera je nejak udrzovana
rriha (149)|19.3.2010 17:05
o té už jsi psal - dík - já se pořád odhodlávám...nechce se mi do reinstalace...zas půlden v háji...
rriha (149)|5.5.2010 10:34
[quote=Mist]COSMIK DEBRIS - nevim o jine ktera je nejak udrzovana[/quote]

Tak jsem ji před pár týdny nainstaloval a JE TO NAPROSTO SUPER. ... zařízení je mnohem svižnější, všechno funguje, nic se nekouše, jde mít najednou spuštěno mnohem víc běžících programů ... vřele doporučuju.
Kibitz (212)|6.8.2010 18:16
Po dlouhe dobe od prodeje Kaisera se vracim k WM a TP2. Nez si zarizeni vymazlim ke svoji predstave, tak si chci vybrat idealni ROM. Nechce se mi ale stravit nekolik dnu procitanim XDA. Doufam, ze mi poradite tady nekolik malo tipu, o kterych si pak uz detailneji proctu.
Moje pozadavky jsou jednoduche, chci co nejrychlejsi rom, zadny TouchFl, SENSE a podobny serepeticky k ovladani prsty , minumum zabrane pameti po startu zarizeni, uz vubec nechci potkat jakoukoliv vazbu na FaceBook ci podobne kraviny, aplikace co budu chtit si doinstaluju sam...
Jako rychlejsi se zrejme z nekolika malo diskuzi co jsem zatim precetl jevi stare dobre WM 6.1. Pravda?

Co mi doporucite?

radsi zalozim novy tema
rriha (149)|6.8.2010 19:44
mam cosmik debris uz X mesicu a totalne mi vyhovuje... vsechno funguje a rychle...
mam ted jediny problem - a je to asi hardware - kdyz rychle zaklapnu klavesnici, zarizeni se zresetuje... driv to delalo pouze v aplikaci sms, ted (po update na posledni cosmik debris) to dela se stridavou nahodnosti odkudkoli. ...protoze se to ale cca 3 mesice s cosmik debris nedelo, myslim, ze pricina je jinde, nez v ROM. Shrnuto - urcite bych sel do 6.1 a tam - jak uz psali jini - je jen tato ROMka
Kibitz (212)|6.8.2010 20:13
Aha, no aspon to docela zjednodusuje vyber :)) Diky.

Nejaky jiny neduhy to fakt nema? To by bylo az neuveritelne:)
rriha (149)|9.8.2010 07:20
ja na nic neprisel. pouzivam na tom iGO, Pocket Artist, Pocket Player, Mobireader, SPB Phone, Today a Weather, Operu, S2U2 ... vše šlape.
...jen to resetování mne štve - potkal se s tím někdo?
misula1 (5)|9.8.2010 10:09
viz. tady
Kibitz (212)|9.8.2010 16:16
Takze nesedi baterka a resi to papirek pod kryt...to jsem naposled delal tak u Nokie 5110. Usmevne, zrejme pokus o retro :D
mojef (27)|18.7.2011 10:16
Také uvažuji o COSMIC DEBRIC, ale potřeboval bych alespoň částečnou českou lokalizaci-aby aspoň sw i hw klávesnice uměla české znaky. Údajně se dá cosi změnit v registrech a je pak české prostředí (datum,klávesnice se ukazuje česky) -znáte někdo takovou fintu?