Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: WM6.1?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

- na 6.5 nechodí některé fajn aplikce (SPB Diary...)
    - porůznu (třeba viz odkazy z jiných vláken tady) se člověk dočte, že 6.1 je nakonec rychlejší....

máte někdo ROM 6.1? jakou?

(zvažuji razantní downgrade:-) - sense stejně nepoužívám...)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

COSMIK DEBRIS - nevim o jine ktera je nejak udrzovana

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

o té už jsi psal - dík - já se pořád odhodlávám...nechce se mi do reinstalace...zas půlden v háji...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Citace Původně odesláno od Mist
    COSMIK DEBRIS - nevim o jine ktera je nejak udrzovana
    Tak jsem ji před pár týdny nainstaloval a JE TO NAPROSTO SUPER. ... zařízení je mnohem svižnější, všechno funguje, nic se nekouše, jde mít najednou spuštěno mnohem víc běžících programů ... vřele doporučuju.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Po dlouhe dobe od prodeje Kaisera se vracim k WM a TP2. Nez si zarizeni vymazlim ke svoji predstave, tak si chci vybrat idealni ROM. Nechce se mi ale stravit nekolik dnu procitanim XDA. Doufam, ze mi poradite tady nekolik malo tipu, o kterych si pak uz detailneji proctu.
    Moje pozadavky jsou jednoduche, chci co nejrychlejsi rom, zadny TouchFl, SENSE a podobny serepeticky k ovladani prsty , minumum zabrane pameti po startu zarizeni, uz vubec nechci potkat jakoukoliv vazbu na FaceBook ci podobne kraviny, aplikace co budu chtit si doinstaluju sam...
    Jako rychlejsi se zrejme z nekolika malo diskuzi co jsem zatim precetl jevi stare dobre WM 6.1. Pravda?

Co mi doporucite?

radsi zalozim novy tema

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

mam cosmik debris uz X mesicu a totalne mi vyhovuje... vsechno funguje a rychle...
    mam ted jediny problem - a je to asi hardware - kdyz rychle zaklapnu klavesnici, zarizeni se zresetuje... driv to delalo pouze v aplikaci sms, ted (po update na posledni cosmik debris) to dela se stridavou nahodnosti odkudkoli. ...protoze se to ale cca 3 mesice s cosmik debris nedelo, myslim, ze pricina je jinde, nez v ROM. Shrnuto - urcite bych sel do 6.1 a tam - jak uz psali jini - je jen tato ROMka

Nováček
    Registrace
    May 2008

Aha, no aspon to docela zjednodusuje vyber ) Diky.

Nejaky jiny neduhy to fakt nema? To by bylo az neuveritelne

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

ja na nic neprisel. pouzivam na tom iGO, Pocket Artist, Pocket Player, Mobireader, SPB Phone, Today a Weather, Operu, S2U2 ... vše šlape.
    ...jen to resetování mne štve - potkal se s tím někdo?

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

viz. tady

Nováček
    Registrace
    May 2008

Takze nesedi baterka a resi to papirek pod kryt...to jsem naposled delal tak u Nokie 5110. Usmevne, zrejme pokus o retro

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Také uvažuji o COSMIC DEBRIC, ale potřeboval bych alespoň částečnou českou lokalizaci-aby aspoň sw i hw klávesnice uměla české znaky. Údajně se dá cosi změnit v registrech a je pak české prostředí (datum,klávesnice se ukazuje česky) -znáte někdo takovou fintu?