Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: 2. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you :: Praha, 27. března 2010, Sonno di Forno

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dovoluji si vás pozvat na zatím stále ještě nové a pro někoho možná trošku netradiční setkání příznivců mobilních zařízení a ce4you, tj. na 2. nepravidelný nekuřácký sraz ce4you, který se bude konat v sobotu 27. března 2010 od 14 hodin v restauraci Zlatý rožeň, Československé armády 22, Praha 6SONNO DI FORNO (dříve pizzeria Pod Pekárnami), Pod pekárnami 161/7, Praha 9 - Vysočany (mapa). Jako vždy budete mít možnost prohlédnout si zařízení, příslušenství, softy..... něco zakousnout a trošku popít.

Novým i náhodným návštěvníkům webu, méně pozorným, nepozorným či nevšímavým čtenářům opět opakuji, že na sraz může přijít každý, nejde o žádnou uzavřenou společnost vyvolených, jak si mnozí stále mylně myslí. Podmínkami jsou jen zájem o "problematiku" PDA a smartphone a peníze na zaplacení vlastní konzumace. Srazy se dělají pro vzájemnou výměnu poznatků a zkušeností. Doporučuji návštěvu srazu především nováčkům, kteří s Pocket PC - Windows Mobile zařízeními začínají (nebo by chtěli začít) a potřebují poradit či jen "naťuknout" a stejně tak i těm, kteří zvažují nákup nějakého zařízení nebo příslušenství. Jak jsem psal výše, může přijít každý, ale s ohledem na nový podnik, kde nemáme takové možnosti, jako v Levanduli, :!: prosím zájemce, aby se přihlásili, abych věděl, s kolika lidmi mám počítat a kolik míst zarezervovat,:!: aby pak někdo nemusel stát. Přihlásit se můžete přímo v tomto vláknu nebo mi pošlete soukromou zprávu (SZ) nebo e-majl.

Informace o všech srazech ce4you najdete zde. Pokud je něco najasné, zeptejte se v tomto vláknu nebo mi napište soukromou zprávu.

Seznam přihlášených:
    01 - Zdenek Malinsky
    02 - Velvet
    03 - Pavel Koza
    04 - krabicka3
    - ŠamotZdeny NEMOC
    05 - Honza69 + příslušenství
    07 - Carabei
    08 - hajekm
    09 - Termiter
    10 - mrak1969
    11 - JiriAPet
    12 - Bigmann66 ?

a možná i zákusek
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Tak tam nejdu, za chvilku to bude jako s widlema pro nase hracky!!!! Nenapadne omezovat omezovat omezovat! Brr! btw Nekuraci si muzou sednout na pravidelnym srazu ven, jsou tam lavice a stoly a venku uz je hezky

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

dorazim

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Vypadá to,že dorazím i já.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

taky se ukážu, ale chtěl bych být na sedmém místě, šestka se mi tolik nelíbí

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Carabei nevymejslej pikachoviny.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Ahoj, Zlatý rožeň bude od dubna velmi pravděpodobně na čas zavřený a tenhle termín je těsně před zavíracím dnem, ne-li dokonce po něm. Poslal jsem už SZ Zdeňkovi Malínskému. Jó. člověk míní, život mění ...

Registrace
    Mar 2004

Velice se omlouvám, ale toto jsem opravdu nemohl tušit ops: , když minule (v lednu) bylo vše bezproblémové. Náhradním místem srazu bude se tedy restaurace SONNO DI FORNO (dříve pizzeria Pod Pekárnami), Pod pekárnami 161/7, Praha 9 - Vysočany viz mapa. Celá restaurace není nekuřácká, ale bude zarezervován nekuřácký salonek, který je oddělený od kuřácké části. Byli jsme tam před časem s Pavlem Kozou a ani jsme si nevšimli, že je tam kuřácká část. Pokud nějaký militantní nekřák přežije pohyb a pobyt v pražském ovzduším, přežije určitě i toto. Opravdu je mi líto, že to takto dopadlo - když jsem se ptal v předchozím vláknu, tak vůbec nikdo nepodal jiný alternativní návrh a bohužel je příliš málo času, hledat někde něco jiného.

EDIT
    Počítám se všemi přihlášenými. Pokud někomu vadí změna restaurace nebo to, že není úplně celá ortodoxně nekuřácká (viz předchozí text) tolik, že už o účast na srazu nemá zájem, ať mi to dá prosím vědět, abych ho mohl ze seznamu vyškrtnout. Díky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Já se taky omlouvám, vím to o zavření restaurace ZR už 14 dní ale nenapadlo mě to sem hlásit, když to minule vypadalo že nekuřácký sraz bude spíš putovní Byla to dobrá hospoda a snad zase bude, ale jaká bude, to teď neví vůbec nikdo ...

Registrace
    Mar 2004

Protože jsou stránky v rekonstrukci, k 1. příspěvku tohoto vlákna jsem připojil jídelní lístek. Je to ve formátu .pdf, jeden zazipovaný, druhý (stejný) nezazipovaný.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

@Zdeněk: to nevypadá špatně :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    taky bych se přišel zase podívat a ojevit nové prostory. Jinak google mi přeložil název restaurace jako ospalá trouba :-) tak jsem zvědavej.

Milan Hájek

Registrace
    Mar 2004

Jo, název není zcela správně, ale to po... předchozí majitel.

Registrace
    Mar 2004

smazat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no úplně správně by měl název znít Sotto di Forno, ale bohužel kdysi, kdosi to lehce zmršil na Sonno di Forno a jak se říká zvyk je železná košile, tak u toho i zůstalo

jinak stránky zatím neexistují, neb se před pár dne teprve podařilo překoupit doménu a zatím nebylo nikoho, kdo by tam dal alespoň nějaké texty :-(, ostuda

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 19-03-2012, 16:26
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 07-03-2011, 10:56
  3. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 07-10-2010, 11:48
  4. Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-09-2010, 15:07
  5. Reakcí: 88
    Poslední příspěvek: 19-03-2010, 10:02