Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hodiny od HTC

kom72_ce4you (0)|18.3.2010 21:47
Ahoj, předem se omlouvám pokud to tu už někde je, ale po dvou dnech hledání, už mám všeho plné zuby, takže zakládám tohle nové téma.

Rád bych měl na své Omnii II, kde mam nainstalovany i SPB Shell 3.5.3, digitální hodiny ve stylu HTC (buď samotné nebo třeba i klidně ty s počasím). Byl jsem schopen tyto hodiny nějak dostat do mobilu, ale pouze již v nějakem skinu, ktery mi vyrusil SPB Shell. Takze pokud by mi nekdo poradil, jak pridat hodiny namisto tech originalnich digitalnich, co jsou v SPB Shell, byl bych mu nesmirne zavazan! Pouze a jenom ty hodiny, ne implemtovane v nejakem skinu, Mobile Sense, ci Manile!!!

Neberu odpovedi typu, pouzivej gogle, ci tlacitko hledej, tací necht radeji nereaguji. Ostatním dekuji predem za pripadne odpovedi...
-alf- (112)|18.3.2010 22:26
Zde si můžeš stáhnout pouze widgety ze skinu MSkip ProPlus Elegance. Nezmění se nijak vzhled SPB, jen ti v nabídce "Add" přibydou nové vzhledy pro jednotlivé widgety. Mezi nimi i digitální hodiny ve stylu HTC.
Má aktuální konfigurace získaná použitím těchto doplňků je v příloze.
00342621_Screen001_mgUr.png
Švéd (1)|13.4.2010 09:27
Ahoj, muzes prosim lepe popsat jak to dostat do telefonu? Nedari se mi to nastavit. Nainstaloval jsem to do slozky moje uloziste a podle navodu zkopiroval soubor ga_layouts.dat do slozky PF -> spb mobile shell a dal sof reset. Co dal? Diky