Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ozi (nebo i jine) a kompas

pospa (70)|18.3.2010 21:42
Nevi nekdo, jestli jde v ozim nejak pouzit vestaveny kompas, jako je napr. v HD2? Nebo zda funguje tento kompas v nejakych jinych navigaci? Ze by se treba mapa natacela podle toho jak jsem natoceny ja, to by bylo super
jkubovic (45)|19.3.2010 07:32
Ozi v novsich verziach mapu otaca.
pospa (70)|19.3.2010 09:05
fakt jo? tak to jsem to asi spatne prozkoumal, diky!
mapoid (7)|19.3.2010 15:39
Existuje programek, ktery umoznuje integraci elektronickeho kompasu do programu, ktere s nim primo neumeji pracovat (Jako je napriklad OziExplorer.).

Dela to tak, ze precte data z GPS a z kompasu, upravi patricna data z GPS podle dat z kompasu a upravena data posle dale. Programy, ktere pak ctou takto upravena data, je berou jako by byla rovnou z GPS. Nemaji ani tuseni, ze jsou patricne priupravena.

Nevim, jestli ten program umi zrovna tvuj mobil, ale i pokud ne, tak by to slo mozna s autorem domluvit.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=571266
pospa (70)|19.3.2010 17:36
perfektni, vyzkousim, diky moc!!
pospa (70)|19.3.2010 21:38
tak programek funguje.. (HD2), bohuzel ale nevim, jak primet oziho aby se otacel. zkousel jsem i garmin mobile XT, ale ten mi nedovoli pouzit GPS na jinym portu :(
mapoid (7)|21.3.2010 21:20
GMXT nejak jde, ale je to slozitejsi, je potreba nainstalovat jeste neco dalsiho. Je to popsane na internetu, pouzij Google.

Ozi umi obracet mapu necely rok, pokud mas starsi verzi tak to nepujde. Otaceni mapy se zapina View/Map display/Course Up.
pospa (70)|21.3.2010 21:27
ano, nasel jsem to ohledne GMXT.. ale nakonec se to vsechno tak dojebalo, ze jsem musel provest HR. verzi oziho mam 2.31, ale kdyz uz se mi konecne podarilo zkalibrovat GPS Mod Driver, tak to pak zacalo hrozne blbnout. celej system se pri pristupu ke GPS zpomalil.. dam tomu jeste jednu sanci a uvidim
SdKfz.171 (99)|4.5.2010 08:38
[quote=pospik]ano, nasel jsem to ohledne GMXT.. ale nakonec se to vsechno tak dojebalo, ze jsem musel provest HR. verzi oziho mam 2.31, ale kdyz uz se mi konecne podarilo zkalibrovat GPS Mod Driver, tak to pak zacalo hrozne blbnout. celej system se pri pristupu ke GPS zpomalil.. dam tomu jeste jednu sanci a uvidim[/quote]

Ahoj, muzu vedet, jak se ti to podarilo nastavit? Ja to zkousim na svem ASUSu P552w rozchodit, ale zda se, ze se to vubec nelisi od situace, kdy GPS Mod driver nebezi.
pospa (70)|4.5.2010 09:12
Zdar.. po nekolika neuspesnych pokusech jsem to vzdal :(