Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizelo nastavení emailových účtů

PetrB01 (30)|18.3.2010 15:43
Ahoj,
telefon mám přes noc vypnutý a vždy ráno ho zapínám. Dneska se mi stalo to, že zmizelo nastavení GPRS připojení a Wi-Fi sítě. Zároveň také zmizelo nastavení emailových účtů v outlooku. V touchflo je vidím, dokonce tam vidím i jednotlivé zprávy a můžu jimi listovat, ovšem otevírat ne.
Přidat nové účty lze, ale musí mít odlišné názvy než ty původní, jinak mi nahlásí že už účet existuje.
GPRS spojení jsem nastavil, Wi-Fi taky a vytvořil účty s novými názvy. Zkusil jsem telefon resetovat a zatím vše drží.

Jak se ovšem zbavit těch původních emailů v touchflo? Procházel jsem registry, ale na záznamy o emailových účtech jsem nenarazil. Můžete mi někdo poradit?

Díky
PB

Mám HTC Touch Pro 2
Rom 1.86.401.1 (67102) WWE
rádio: 4.49.25.17
windows Mobile 6.5 Professional (OS CE 5.2.21854)
Daw_ce4you (10)|5.4.2010 20:50
Zdravím,
MÁM TEN STEJNÝ PROBLÉM - měl jsem nastavené čtyři účty el. pošty, které vydržely cca 3 týdny. Poté se najednou z nabídky účtů vytratily. Při opětovném nastavení však vyvstal problém a to ten, že při vytvoření účtu s názvem jaký byl před tím, systém hlásí, že účet s tímto jménem již existuje (avšak není nikde vidět). Nevíte co s tím, tzn. jak to smažu a kde to nastavení je uloženo? Mail schránky jsem nastavil znovu s jiným jménem, ale rád bych smazal ty původní účty někde v systému.
Možné příčiny: 1) vyndávání SDHC karty z přístroje 2) instalace programu Fring Windows Mobile (ten mi ale nedetekoval moji WiFi a tak jjsem jej násilím odinstaloval).
David
PetrB01 (30)|7.4.2010 10:43
Ahoj,
vítám do "klubu". Když se mi to stalo, tak jsem měl telefon cca měsíc a před tou nocí, kdy nastavení zmizelo, jsem nic neinstaloval ani nevyndaval kartu. Prostě jsem jenom telefonoval, případně posílal sms a emaily. Večer jsem ho normálně vypnul a ráno jsem byl bez emailů. Od té doby to zase bez problémů funguje. Jenom mám v TouchFlo x obálek z nichž je funkční jenom půlka. Tedy když na ně klepnu, tak mi ukáže rozbalené obálky emailů, které tam tenkrát byly, ale do nich se už nedostanu.