Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová ROM 1.66 pro HTC HD2 včetně lokalizace konečně k dispozici!

Pavel Koza (4761)|17.3.2010 17:00
http://www.sunnysoft.cz/htc/

Dnes se na Sunnysoftu objevila nová a dlouho očekávaná verze ROM 1.66 určená pro zařízení HTC HD2, která by měla řešit spoustu nepříjemných problémů. Až ji nainstalujete, podělte se o své dojmy, jestli to stojí zato... :)
Franky52 (186)|18.3.2010 12:34
Tak jsem novou ROM nainstaloval, včetně češtiny. Nadšený z ní ale nejsem. Doposud jsem používal prvotní 1.43 a bez problémů. U té nové prostě nemohu psát e-maily. Přijímání funguje, ale pokud chci odepsat adresátovi, nebo vytvořit nový a-e-mail, tak se po kliknutí na Nabídka - Nová nic nezobrazí a displej zůstává stejný (jen návrat na složku Pošta v sense je složitější). Už jsem zkusi i účty odstarnit a znovu založit, ale nic nepomáhá. Nevíte někdo co s tím?
Pavel Koza (4761)|18.3.2010 12:35
O víkendu snad budu mít HD2 na dokončení recenze, tak to nahraju a vyzkouším. Ty poštovní účty jsou Exchange nebo něco jiného?
Franky52 (186)|18.3.2010 13:35
Jsou to adresy na centrum a seznam.
Atisbusty (102)|18.3.2010 19:17
Ahoj, chci se zeptat, mám verzi jinou než uvedenou na stránkách Sunnysoftu, neb mám telefon od T-mobilu. Mám udělat HardSPL a pak nahrát tu verzi ze Sunnysoft nebo se dá někde sehnat verze pro telefony od T-mobile ? Jedná se o verzi 99HJY041-00

díky
joker_ta (10)|19.3.2010 16:37
No já myslím že bez otevřeného SPL ti to přehrát nepůjde. Jednou se mi to povedlo, byla to sice nižší verze ale nešla tam pak čeština. JInak jsem zvědav jestli T-mobile vydá nějakou novou verzi, protože dle mě se jim to teda moc nepovedlo. Ta verze je dost poruchová.
proview (112)|19.3.2010 19:27
Tak ................. dva dny testů ( na rozdíl od- ROM RUU_Leo_HTC_WWE_1[1].66.405.2_Radio_Signed_15.30.50.07U_2.06.51.07_Ship. :-))
Žádný kvalitativní prospěch ---čili stejný vydání i s bugama . snad jen že sunny udělal cert pro toto vydání . Chodí dobře -to je samosebou ...ale toho místa všude je mi upřímně velmi -ale hodně líto ..teda když zas nemluvíme o PP.. neskutečná hierarchie ve výpočtu proc...-mem., a ram....(samosebou doporučuju dynamickou PP-z mnoha prostých důvodu )..
nebudeme se bavit tady co a která je nej pochopitelně... to sem nepatří a je to na posouzení každého z nás . ..ale nic moc -to je celkový porovnání mezi stovkama- skutečně romkama :-))
ale zas ... z 95 % se jedná o 1.66 ze základu přeci :-)))...a ta vyšla někdy měsíc-dva zpátky už ..no nevim jestli zmiňovat jen místa počasí - v nastavení aktualizace atd.atd ......

když pujde do tuhýho tak bych tu vypsal bugy co mi docela příjde jako asi v tom smyslu kde nechal tesař díru :-)))

bjirka (380)|20.3.2010 08:12
[quote=Franky52]Tak jsem novou ROM nainstaloval, včetně češtiny. Nadšený z ní ale nejsem. Doposud jsem používal prvotní 1.43 a bez problémů. U té nové prostě nemohu psát e-maily. Přijímání funguje, ale pokud chci odepsat adresátovi, nebo vytvořit nový a-e-mail, tak se po kliknutí na Nabídka - Nová nic nezobrazí a displej zůstává stejný (jen návrat na složku Pošta v sense je složitější). Už jsem zkusi i účty odstarnit a znovu založit, ale nic nepomáhá. Nevíte někdo co s tím?[/quote]
Zde v bodu #85 máš odpověď na své problémy. A snad i jak se toho zbavit.

tomulinek (216)|21.3.2010 20:44
Po vice jak dni s ROM 1.66 mohu konstatovat, ze vyhodu jsem zatim zadnou nenasel, zato mnohe oblibene aplikace se chovaji divne (na 1.48 jely OK). Tak nevim, zda kompletni reinstalace mezi 1.48 a 1.66 ma smysl...

EDIT: Tak, už si to sedlo. Pokud používáte vícero tweaků a utilitek z XDA, s novou ROM si natahejte jejich poslední verze (vyřeší to občasné konflikty). Jen ten T-Profiler už mi nefunguje prakticky vůbec (jede, ale nedělá, co má).
proview (112)|22.3.2010 17:14
Možná že by stálo za uvážení založit super vlákno o nej romkách a nastavit parametry ...nejedná se o tápače a začátečníky-ale právě pro ně....mohl by to být přínos ...dát to do jedný věty co S TIM všeobecně ..myslim o maximální romku všeobecně a pár z nás by mohlo porovnat ...podotýkám že základem by měla být implementace jakekoliv češtiny(to předně)...z jednoduchých důvodů....
Postupy jsou ......jen popisky co která neumí dobře- s čím a proč
Osobně se domnívám že by to byl asi dost přínos jak zkombinovat programy,romku ,radio a hlavně podpůrný úpravy registrů a tweeky.
Mám kolkrát pocit že by se tím krásně zeštíhlela debat do rozumných větví-a zřejmě by ubylo malinko zbytečných otázek .
Třeba by jsme se divili jak je to snadný:-)))))))))))))))))))) ....(po deseti- nejmín- fleší denně a padesáti týdnů v roce ) :-))

A ted to správný téma ... už jste měli někdo trojuhelník na obrazovce???...a kolikrát ??::D
sollar_ce4you (13)|20.4.2010 18:53
Zdravím, nastavil jsem ofiko ROM 1,66.479.2 Radio 2.07.5122_2,Manila 2.219202525 ,HD2 chodí naprosto v pohodě , ale od instalace mi nejde na PC spustit přes Activesync, jde pouze karta .
Jedu na XP. Nevíte někdo kde je chyba? Díky
Jirass (30)|20.4.2010 19:21
A nepoužíváš ASync 4,2? Zkus 4,5 verzi.
sollar_ce4you (13)|20.4.2010 20:47
Mám verzi 4,5 naskočí tabulka Připojeno a přes ní okamžitě další Synchronizaci nelze úspěšně dokončit.
Začalo to při prvním zapojení po instalaci ROM 1,66, předtím naprosto bez problémů.
sollar_ce4you (13)|26.4.2010 07:02
Nainstaloval jsem Async 4,5 do jiného PC a dělá to přesně to samé ,takže závada je
v instalaci ROM 1,66 . Nepomůže jiné Radio ?Děkuji.