Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Office mobile

Dominique8 (3)|14.3.2010 19:38
Dobrý den.Stal se mi problém - na HP ipaq voice messenger v WM 6.1.Zkoušel jsem office mobile 2010,poté jsem ji odinstaloval, ale zároveň se odstranila i ikona s balíčkem office, který byl nainstalován při koupi telefonu.Soubory které četli aplikace z balíčku office mobile se otevřou, lze
s nimi pracovat, jen se mi ztratila ikona Office mobile z nabídky start.Prosím Vás nevíte někdo jak Office mobile dostat do nabídky?
Při připojení PC píše že je v telefonu.
baron_cz (74)|14.3.2010 22:17
Nevím jestli jsem to správně pochopil, ale mělo by to jít takto. Jestli máš v PDA např. Total Commandera, tak vlez do Windows\Start Menu\ a tady si vytvoř složku Office Mobile. Pak si do této nově vytvořené složky v Total Commanderu vytvoř zástupce, u Excelu zástupce souboru pxl.exe a u Wordu souboru pword.exe.
Dominique8 (3)|15.3.2010 16:13
Programy co byly ve složce office mobile tam někde jsou, jen nevím kde...V nabídce start zbyla jen složka - prázdná, bez ikon aplikací.
Zkusím to nějak vyřešit.Prosím Vás jak mám napsat ty zástupce k aplikaci One note, a powerpoint mobile?
baron_cz (74)|15.3.2010 17:05
Takže v nabídce Start je složka Office Mobile, ale prázdná? Takže jak píšu vytvoř si zástupce k excelu --> je to soubor pxl.exe ve Windows; zástupce k wordu --> soubor pword.exe také ve Windows a zástupce powerpointu --> soubor ppt.exe taktéž najdeš v adresáři Windows. Vytvořené zástupce nakopíruj do Windows\Start Menu\Office Mobile\. Co se týká One note, tak nevím mám WM6 a tak ho tam nemám, nicméně příslušný .exe soubor ke kterému vytvoříš zástupce také najdeš v adresáři Windows.
Dominique8 (3)|15.3.2010 20:56
Díky moc, vyřešil jsem to s pomocí toho comanderu.