Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opakované vypínání E-ten X500+

kayn (5)|14.3.2010 11:27
Zdravím lidi,


mám už něco přes rok e-ten X500+ a celou zimu mě trápil jeden problém. Vypíná se mi moje 500+.



Dával jsem to na vinu horšímu stavu baterie, ale když se mi telefon vypnul i po půlhodině, co jsem ho vytáhl z nabíječky, myslím, že to jen v baterce nebude. Neměl jsem čas to přes zimu nějak řešit. Nyní jsem se do toho pustil. Telefon jsem flashnul....používám uvařenou romku, se kterou dřív nebyl problém a počet vypnutí ZA DEN!! se snížil, ale pořád se prostě vypíná.

Baterie vydrží přibližně jeden den a pokud telefon nechám například v bundě venku....hodinku, aby prochlad, tak se většinou vracím k vyplému přístroji nebo se baterie drží na 1% :-). Nikdy však telefonu chlad nevadil a vypne se i když mi leží doma nebo ho nosím v kapse.


Nesetkal jste se s tím někdo?
Díky
thimlicek (89)|20.3.2010 19:26
Jo tohle jsem resil asi pred rokem. Je to krytem na baterku. Nakonec jsem ten spinac vypajel a ted uz to jede ok.
dnevim (17)|1.4.2010 21:56
Zdar, tak tohle přesně začla dělat moje 500+ přes zimu taky, začla se mi tak 10x za den vypínat (v noci, když ležel v klidu, se nevypnul) myslel sem, že je to právě tim krytem, protože když sem ho trochu dorazil, tak vypnul, ale zase jen třeba 1 z 10, někdy sem s krytem zkoušel trochu posouvat všemi směry a nevypnul, takže sem koupil novou baterii (měl jsem jí tam cca 2 roky) a jedu na ní 2 měsíce a ani jednou nevyp, takže to u mě bylo stopro baterií pic
bren1965 (4)|29.1.2011 23:09
Já mám M700 a dělá mi to něco podobného. Vzhledem k tomu, že ho mám stále doma, tak pohybem ani zimou to asi nebude. Prostě ho nabiju a pak vydrží třeba týden a z toho hned druhý den je vypnutý. BAterku nemám novou, ale relativně novou cca 1 rok. Má takový pocit jestli to není WM. Asi bude třeba přehrát ROMku. Ale to je jenom můj dojem. Třeba je úplně zcestný?