Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 47

Téma: Udání ce4you k ÚOOÚ - vysvětlení a přijatá opatření

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Přátelé. Na základě milého upozornění jednoho čtenáře, který se nejdříve na stránkách ce4you pokusil šířit plnou verzi části komerční aplikace Resco Explorer, a když neuspěl, poděkoval udáním na Úřad pro ochranu osobních údajů na to, že se na ce4you sbírají osobní údaje čtenářů bez toho, aniž by k tomu čtenáři uvedli výslovný souhlas, jsem provedl tato opatření:

1) Veškeré osobní údaje o čtenářích, které každý čtenář DOBROVOLNĚ zadal do systému (jejich zadání NENÍ podmínkou registrace) jsem vymazal z databáze
    2) Zablokoval jsem možnost jejich opětovného vložení do doby, než bude situace vyřeší a než odstraníme právní nedostatky

Osobně je mi samozřejmě líto tohoto opomenutí, které však v žádném případě nemělo vliv na bezpečnost vašich dobrovolně poskytnutých osobnich údajů. Žádný ze zadaných údajů nikdy nebyl předán ani další osobě, ani další společnosti za jakýmkoliv komernčním i nekomerčním účelem, vše bylo shromažďováno v dobré víře a ve snaze nabídnout čtenářům pohodlný prostředek, jak se představit ostatním. Za případné problémy se předem omlouvám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Uff. Tak to je sila. Ako v poslednej dobe vravim: za dobrotu na zobrotu. Drzim palce.:yes:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To je naše taková česká tradice už z dob Rakouska-Uherska (možná i z dřívějších dob, nejsem v histórii tak kovaný), Protektorátem a 40 lety komunistické totality dovedená k dokonalosti. Škoda, že udávání není olympijským sportem To by bylo medailí. Zátopek, Čáslavská, Sáblíková by byli rázem zapomenuti.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Hmm, zřejmně nějaké větší hovado.
    Nicméně, dneska jsem měl ve firmě ČOIku a říkali jak se v poslední době zvedl počet udání. No jo no, čest bonzákům.:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Staci zadat jeho prezdivku do googlu a hned je videt, ze se nejakymi pravy vubec nezabyva a vesele uverejnuje linky na warez aplikace

Registrace
    Aug 2000

Panove, budte opartni, prave jsem dostal dalsi email o tom, ze na me posila bernak a ja nevim kde koho... Nechte to byt, jeste z toho budete mit neprijemnosti.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Si robi srandu? Nemas dokaz o jeho cinnosti tu na fore? To ta snad nebude teraz terorizovat?:
    A co nam danovy/iny urad moze? Ved nesirime warez ani ine protipravne ciny nevykonavame.

Registrace
    Aug 2000

Ne, on ma starost, jestli radne platim dane Za tu spoustu velmi drahe reklamy, kterou vam tu ukazuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Ahaa, tak ja som to zle pochopil. On nam chce vsetkym len dobre.
    Aj tak, zastrelit.:O

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Ten dotyčný jen dokazuje, jaký je ubožák... :sarcastic:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Naštěstí mám stále schovaný recept na pilníkovou bábovku link.

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

on tě humor velmi rychle přejde kamaráde. stát je krajně nerad, když ho obíráš o peníze. a jestli to tu takhle vedeš 4-5 let, dostaneš mega pokutu a pudeš sedět 8 let natvrdo. Najdi si jaký jsou za tohle tresty a už si chystej kartáček a pyžamo. Ty pudeš!

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Si normalny, alebo si cestou na forum stratil zopar koleciek?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj,
    máte moji plnou podporu v tomto případu, do kterého jsem se svojí naivitou zamontoval jedním příspěvkem. Když jsem dnes dopoledne četl pokračování, tak jsem z toho byl smutný, udělal jsem si z toho vlastní závěr a to jsem ani netušil kam až to vyústí.
    Škoda každé činnosti, která je zbytečná a odvádí síly jinam než tam co mají být investovány. Z takových věcí je člověku smutno. Nicméně držel bych se hesla: "co tě nezabije to tě posílí". :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

No, Pavle, pevné nervy a držím palce ať opět lidská omezenost neomezí Tvoje podnikání a naše ce4you :yes:

P.S. údaje, které jsem poskytl jsem poskytl s vědomím jejich zveřejnění a zcela dobrovolně, takže veškerá odpovědnost za tento čin přechází na moji maličkost, potažmo na každého jiného bych si dovolil tvrdit, neb žádné pole nebylo nutno vyplňovat pro registraci

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Upgrade ROM (prosim o vysvetleni)
    Od milan.smart_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-08-2006, 13:56
  2. CE4YOU
    Od Antonsiu v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-03-2006, 21:26
  3. Autodestrukce Dynavixu na HP6515 - je to asi blbost, ale nemám jiné vysvětlení
    Od Erdkin v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-03-2006, 23:10
  4. ce4you.cz
    Od hrtak_ce4you v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 12-11-2005, 18:12
  5. CE4YOU a RSS
    Od psaf v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-01-2005, 20:55