Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Grafické úpravy Sense 2.1/2.5 pro novou generaci Eržiky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Eržika nové generace včetně nahlédnutí do kuchyně s možností upravovat si ji podle svých potřeb mě motivovala si s ní prostě hrát a mít Eržiku pro radost. Suport, který k tomo poskytuje tvůrce Adow k tomu vyloženě vyzývá.

Zde je pár grafických možností, které se do Eržiky nabízí:

Home Screen Sense 2.5 se seznamem hovorů

Home Screen Sense 2.1 skin Sense 2.5

Probarvené ikony v seznamu hovorů
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Home Screen Sense 2.5 final verze

Moc díky kamarádovi Radkovi, který měl tu trpělivost mi poct s dekompilací a předělání scriptů, které byly pro finální verzi potřeba

Stahněte si v dalším příspěvku také soubor, který opravuje chybu zamykání Manila lockeru, jakmile bude chyba odstraněna úplně, vydám novou verzi...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342068_Screenshot_4_FvK.png 
Zobrazení: 45 
Velikost: 243.7 KB 
ID: 11289   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342068_Screenshot_5_LG3R.png 
Zobrazení: 56 
Velikost: 261.9 KB 
ID: 11290  
    Připojené soubory Připojené soubory

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Home Screen Sense 2.5 final verze _ UPDATE

Přikládám update, který opravuje probarvování Seznamu hovorů při zamknutém Manila lockeru...

V tuto chvíli nevím o žádných problémech, které by Home screen s manila lockerem způsoboval
    Screen je stavěn na Manilu 2.5.19211619, tedy tu pod kterou běží Eržika X 1.0. Neinstalujte do vyšší verze Eržiky X 1.1, tam Vám to nebude fungovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Dobrá práce,
    ten seznam hovorů fakt bodne. Jen se mi nezmění pozadí. Stále mám jen černé.
    Zkoušel jsem pozadí s travičkou nainstalovat už dříve a vždy proběhla istalace v pořádku, ale nikdy nebylo pozadí vidět (Eržika X, Sense 2.5).
    Ale toto není tak důležité jako seznam hovorů.

Teď koukám, že si můžu jsi přidal tlačítko "Seznam hovorů", pod ním je "kalendář". Dříve kalendář zobrazoval přímo událost pro daný den, nepletu se?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Tapetu na pozadí si musíš zvolit sám v nastavení (není součástí instalace), travičku ti můžu poslat. Podle toho jakou verzi jsi si stáhnul, tak buď se ti změní jen na Home screenu a nebo všude.
    Kalendář ukazuje nejbližší schůzku na aktuální nebo zítřejší den...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Kalendář beru zpět, zkusil jsem odinstalovat a pak vrátit Tvou úpravu. Je to OK.
    A kdyby jsi poslal travičku, byl by jsi hodný. Myslel jsem že je součástí, ale nacházel jsem je stále stejná předinstalovaná pozadí.
    Dík

EDIT: Jedna zajímavost (malá chybička), tlačítko "Seznam hovorů" je aktivní i při zamknutém přístroji a lze, bohužel, přes něj vytočit kontakt i přes zamčený telefon.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Ale ne, já si bláhově myslel, že manila locker hodí na displej jakoby průhlednou deku a tak mě ani nenapadlo to zkusit. Takže se musí definovat každý ovladací prvek zvlášť, no to je paráda, tak já jdu hledat, kterej script to dělá... Díky za upozornění

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

díky, snažil jsem se to rozje dpodle různých návodú a nedařilo se, ted je to však OK

ještě zkusím jeden dotaz, nevíš/nevíte o tom zda by nešla ikona "home" nastavit doprostřed displeje/spodního taskbaru? tak aby mohli být další panely nalevo od něj, tak jak to má SPB Mobile Shell?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Nastavit Home doprostřed je v Manile takřka nemožné...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Probarvené ikony hovorů

Když už se bavíme o seznamech hovorů, tak tady je malý doplněk ke kráse...

edit:
    zelené ikonky nejsou součástí balíčku probarvených hovorů
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342100_Screenshot_7_rmZx.png 
Zobrazení: 48 
Velikost: 92.1 KB 
ID: 11296  

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Parádní, úžasný, ... moc díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Nevím si rady jak nainstalovat probarvení ikon hovorů.
    Jako první krok nainstaluji Home Screen Sense 2.5 se seznamem hovorů
    Jako druhy krok nainstaluji Barevné ikony hovorů pro Sense 2.5
    Výsledek je vždy stejný na Home Screnu se seznam hovorů ukáže, ale ikony v seznamu hovorů stále nebarevné ... vše instalováno do zařízení asi dest pokusů a stále výsledek stejný....
Název: 00342163_Screen03_jeRp.jpg 
Zobrazení: 42 
Velikost: 50.8 KB 
ID: 11301   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342163_Screen02_B7rH.jpg 
Zobrazení: 51 
Velikost: 30.8 KB 
ID: 11302  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Tobě jde asi více o zelené ikony postaviček jestli dobře chápu, ty nejsou součástí probarvení hovorů. Probarvení hovorů je myšleno šipky zelená volal jsem, žlutá bylo mi voláno a červený vykřičník zmeškaný hovor. A to se ti muselo nainstalovat správně. Zelené ikony jsem si dělal pro sebe, ale je-li o ně zájem tak je sem hodím...

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

A nechtěl by jsi sem nahodit k jednotlivým balíčkům, jak si je upravit podle svých požadvků? Takhle by jsi mohl barevné postavičky vytvářet asi 10 000x a stejně by se našel někdo další kdo by chtěl ještě jinou barvu

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od _Amos_
    Tobě jde asi více o zelené ikony postaviček jestli dobře chápu, ty nejsou součástí probarvení hovorů. Probarvení hovorů je myšleno šipky zelená volal jsem, žlutá bylo mi voláno a červený vykřičník zmeškaný hovor. A to se ti muselo nainstalovat správně. Zelené ikony jsem si dělal pro sebe, ale je-li o ně zájem tak je sem hodím...
    Jasně! Je zájem!!!
    Mohl by si upnout ještě nějaké grafické ůpravy ... moc se mi to Tvoje prostředí líbí!!
    Díky...

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  2. Reakcí: 60
    Poslední příspěvek: 28-04-2010, 09:08
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00
  4. Vodafone spustí HSUPA a další generaci HSDPA
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy