Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Grafické úpravy Sense 2.1/2.5 pro novou generaci Eržiky

_Amos_ (368)|10.3.2010 12:16
Eržika nové generace včetně nahlédnutí do kuchyně s možností upravovat si ji podle svých potřeb mě motivovala si s ní prostě hrát a mít Eržiku pro radost. Suport, který k tomo poskytuje tvůrce Adow k tomu vyloženě vyzývá.

Zde je pár grafických možností, které se do Eržiky nabízí:

Home Screen Sense 2.5 se seznamem hovorů

Home Screen Sense 2.1 skin Sense 2.5

Probarvené ikony v seznamu hovorů
_Amos_ (368)|10.3.2010 12:18
Home Screen Sense 2.5 final verze

Moc díky kamarádovi Radkovi, který měl tu trpělivost mi poct s dekompilací a předělání scriptů, které byly pro finální verzi potřeba:)

Stahněte si v dalším příspěvku také soubor, který opravuje chybu zamykání Manila lockeru, jakmile bude chyba odstraněna úplně, vydám novou verzi...
_Amos_ (368)|10.3.2010 13:14
Home Screen Sense 2.5 final verze _ [color=blue]UPDATE[/color]

Přikládám update, který opravuje probarvování Seznamu hovorů při zamknutém Manila lockeru...

V tuto chvíli nevím o žádných problémech, které by Home screen s manila lockerem způsoboval
Screen je stavěn na Manilu 2.5.19211619, tedy tu pod kterou běží Eržika X 1.0. Neinstalujte do vyšší verze Eržiky X 1.1, tam Vám to nebude fungovat.
carbik_ce4you (132)|10.3.2010 14:59
Dobrá práce,
ten seznam hovorů fakt bodne. Jen se mi nezmění pozadí. Stále mám jen černé.
Zkoušel jsem pozadí s travičkou nainstalovat už dříve a vždy proběhla istalace v pořádku, ale nikdy nebylo pozadí vidět (Eržika X, Sense 2.5).
Ale toto není tak důležité jako seznam hovorů.

Teď koukám, že si můžu jsi přidal tlačítko "Seznam hovorů", pod ním je "kalendář". Dříve kalendář zobrazoval přímo událost pro daný den, nepletu se?
_Amos_ (368)|10.3.2010 15:20
Tapetu na pozadí si musíš zvolit sám v nastavení (není součástí instalace), travičku ti můžu poslat. Podle toho jakou verzi jsi si stáhnul, tak buď se ti změní jen na Home screenu a nebo všude.
Kalendář ukazuje nejbližší schůzku na aktuální nebo zítřejší den...
carbik_ce4you (132)|10.3.2010 15:46
Kalendář beru zpět, zkusil jsem odinstalovat a pak vrátit Tvou úpravu. Je to OK.
A kdyby jsi poslal travičku, byl by jsi hodný. Myslel jsem že je součástí, ale nacházel jsem je stále stejná předinstalovaná pozadí.
Dík

EDIT: Jedna zajímavost (malá chybička), tlačítko "Seznam hovorů" je aktivní i při zamknutém přístroji a lze, bohužel, přes něj vytočit kontakt i přes zamčený telefon.
_Amos_ (368)|10.3.2010 18:51
Ale ne:(, já si bláhově myslel, že manila locker hodí na displej jakoby průhlednou deku a tak mě ani nenapadlo to zkusit. Takže se musí definovat každý ovladací prvek zvlášť, no to je paráda, tak já jdu hledat, kterej script to dělá... Díky za upozornění
Albi_ce4you (31)|10.3.2010 21:30
díky, snažil jsem se to rozje dpodle různých návodú a nedařilo se, ted je to však OK :)

ještě zkusím jeden dotaz, nevíš/nevíte o tom zda by nešla ikona "home" nastavit doprostřed displeje/spodního taskbaru? tak aby mohli být další panely nalevo od něj, tak jak to má SPB Mobile Shell?
_Amos_ (368)|10.3.2010 23:26
Nastavit Home doprostřed je v Manile takřka nemožné...
_Amos_ (368)|10.3.2010 23:28
Probarvené ikony hovorů

Když už se bavíme o seznamech hovorů, tak tady je malý doplněk ke kráse...

edit:
[color=green]zelené ikonky nejsou součástí balíčku probarvených hovorů[/color]
Dajce (41)|11.3.2010 13:37
Parádní, úžasný, ... moc díky
JK007_ce4you (31)|11.3.2010 20:39
Nevím si rady jak nainstalovat probarvení ikon hovorů.
Jako první krok nainstaluji Home Screen Sense 2.5 se seznamem hovorů
Jako druhy krok nainstaluji Barevné ikony hovorů pro Sense 2.5
Výsledek je vždy stejný na Home Screnu se seznam hovorů ukáže, ale ikony v seznamu hovorů stále nebarevné ... vše instalováno do zařízení asi dest pokusů a stále výsledek stejný....
00342163_Screen03_jeRp.jpg 00342163_Screen02_B7rH.jpg
_Amos_ (368)|11.3.2010 22:27
Tobě jde asi více o zelené ikony postaviček jestli dobře chápu, ty nejsou součástí probarvení hovorů. Probarvení hovorů je myšleno šipky zelená volal jsem, žlutá bylo mi voláno a červený vykřičník zmeškaný hovor. A to se ti muselo nainstalovat správně. Zelené ikony jsem si dělal pro sebe, ale je-li o ně zájem tak je sem hodím...
Albi_ce4you (31)|11.3.2010 23:03
A nechtěl by jsi sem nahodit k jednotlivým balíčkům, jak si je upravit podle svých požadvků? Takhle by jsi mohl barevné postavičky vytvářet asi 10 000x a stejně by se našel někdo další kdo by chtěl ještě jinou barvu
JK007_ce4you (31)|12.3.2010 05:58
[quote=_Amos_]Tobě jde asi více o zelené ikony postaviček jestli dobře chápu, ty nejsou součástí probarvení hovorů. Probarvení hovorů je myšleno šipky zelená volal jsem, žlutá bylo mi voláno a červený vykřičník zmeškaný hovor. A to se ti muselo nainstalovat správně. Zelené ikony jsem si dělal pro sebe, ale je-li o ně zájem tak je sem hodím...[/quote]

Jasně! Je zájem!!!
Mohl by si upnout ještě nějaké grafické ůpravy ... moc se mi to Tvoje prostředí líbí!!
Díky...
SykyB12 (4)|12.3.2010 10:54
Amos: Moc pěkná úprava. Můžu se ještě zeptat, kde se dá stáhnout ten Taskbar, který je na Tvých screenshotech? Díkes.
_Amos_ (368)|13.3.2010 16:51
Přidal jsem opravný soubor pro Home screen 2.5, najdete ji na předchozí stránce.
_Amos_ (368)|13.3.2010 22:45
[h][color=blue]Jak si přizpůsobit prostředí sense pro sebe aneb jak na to[/color][/h]

Tady je pár návodů jak experimentovat s prostředím Sense/TF3D. Předtím než začnete, tak si na svůj počítač zazálohujte ze složky Windows všechny soubory obsahující název manila. Věřím, že 90% lidí tady to zvládne, ale přesto pokud se Vám to nepodaří bez vnější pomoci, tak se radši experimentování vyhněte:). Dále si soubory ještě jednou někam přesuňte, ať je máte v počítači 2x. To proto ať neexperimentujete se zálohou, protože například hned další program změny zapisuje rovnou, nemusíte nic ukládat.

1. Grafika - stupeň náročnosti 1-2, tedy může se do toho pustit každý:)

Potřebujete si stáhnout program cfc_gui (přikládám dole ke stažení, protože už nemůžu najít link, kde jsem si ho stáhnul, tak když ho někdo vygůglíte, tak ho se dejte, aktualizace jsou potřeba). Tímto programem otevřete všechny grafické soubory použité v manile. Pak už si soubor jen uložíte v .png a otevřete ve svém grafickém programu a můžete vytvářet zelené mužíky:).
cfc_gui má v sobě databázi manila souborů, takže pokud soubor rozpozná, tak Vám ho zařadí do kategorie kam patří. Jinak musíte potřebný manila soubor najít v nerozpoznaných. Například ikony na slideru pro kontakty jsou: 16e68dbd_manila, 20957d77_manila, 44f69311_manila, 48ae85e2_manila, 4ee01706_manila, 4f23372d_manila, 6484b452_manila, 6de1d655_manila, 704b6d81_manila.

Takto jsem vytvořil i obarevní šipek hovorů (vodítkem mi samozřejmě bylo XDA), ale pozor ne vše je manila. Právě zde bylo zapotřeba upravit i bitmapu k vytáčecí klávesnici, kterou byste cfc_gui marně hledali...

2. Pozice prvků a velikosti, popřípadě i barvy písma - stupeň náročnosti 2-4, jednoduché změny pro každého, ale jinak již spíše náročnější operace

Potřebujete program m9editor. Stáhněte si zde...
Zde už uvidíte všechny soubory manily, takže i grafiku, ale co je důležitější jsou soubory, které nesou označení mode9. V těchto souborech je zakomponováno jak se má co chovat, ale i zobrazovat (ne však animace, texty a pod..., k tomu slouží jiné soubory).
Každý si zvládne jednoduché úpravy, například pro Home Screen Sense 2.5 je hlavní soubor 7c60907d_manila a v něm si můžete najít heslo: IDS_NOMISSEDCALL a pod ním Font Size Value = "22". Pokud změníte, třeba na 28, tak zvětšíte font písma na home screenu Seznam hovorů na větší font. Souřadnicemi x, y, udáváte pozici prvku (takto je na mém home screenu ovlivněna pozice události v kalendáři do jednoho řádku) a nebo (pokud to neovlivňuje nějaký script) můžete textu přiřadit jinou barvu. Tohle se dá využít třeba na sms screen, kde lze velikosti a barvy textu lehce ovlivnit. Můžete se i pustit i do složitějších úprav, ale nezapoňte zálohovat a zálohovat...

3. Lua Scripty - stupeň obtížnosti 4-5, tedy bez znalosti jak na to nedoporučuji se do toho pouštět

tady se rozepisovat nebudu, umíte-li Javu, máte vyhráno. Potřebujete jen decompilovat soubor a po úpravě ho zase zkompilovat. Nejjednoduší cesta, kterou jsem se naučil tento týden je zde...

Následují XML soubory a další až po knihovny .dll atd...

4. Program co potěší

Určitě byste chtěli svoji tvorbu uložit i do instalačního cab souboru. K tomu slouží placený program WIN CE CAB Manager. Ale je tu i jiná možnost:
HD WALL
Program HD wall je hlavně program na vytváření pozadí a taky na úpravu ikonek v dolním slideru.Takže jednoducé úpravy můžete dělat i v něm. Co však také nabízí, utvoření primitivního instalačního cab souboru, takže chcete-li jen experimentovat, ideální...

[h]Na závěr[/h]

Snažil jsem se jednoduše dát každému návod jak si s telefonem pohrát, neměl jsem v úmyslu podávat odborné informace, jen se podělit o zkušenosti jak je možné laicky si s telefonem hrát. Vše co jsem se s telefonemnaučil, je založeno na chuti experimentovat a taky nepřímo to ovlivnil ADOW, jeho Eržika je prostě dokonalá...

Nenesu odpovědnost za Vaše pokusy, takže než se do toho pustíte, nezapomeňte, že je to Váš telefon, ale dokonalost HTC je v tom, že se většinou vše dá zachránit...

A jeden odkaz na kompletně předělanou manilu a přesto stále orginál Sense 2.5 jinak
_Amos_ (368)|13.3.2010 22:55
Tady přikládám zelené ikony do slideru pro kontakty, zkus te to ale sami, podle návodu:)
_Amos_ (368)|13.3.2010 23:03
SykyB12: Taskbary nejsou moje parketa, ten můj je poskládanej z několika taskbarů. Doporučuji toto téma...
JK007_ce4you (31)|14.3.2010 07:52
[quote=_Amos_]Tady přikládám zelené ikony do slideru pro kontakty, zkus te to ale sami, podle návodu:)[/quote]
Podbarvení ikon nefunkční ... při instalaci mi to napíše . Aplikace není urřena pro tento systém a proto nemusí v zařízení správně pracovat.
Taskbar je perfektní!!!
Díky moc....

_Amos_ (368)|14.3.2010 08:20
Práce kvapná, málo platná:)... Omlouvám se uděla jsem špatně cab. Tak už by to mělo být v pořádku...
JK007_ce4you (31)|14.3.2010 08:51
[quote=_Amos_]Práce kvapná, málo platná:)... Omlouvám se uděla jsem špatně cab. Tak už by to mělo být v pořádku...[/quote]
Amos ... Tak teď je vše v pořádku! Paradní práce!
Díky..Díky..
Ty programy na upravu prostředí jsou výborný, ale Já který měl ve škole ruštinu a na angličtinu jsem jelito. Tak do těchto akcí se pouštět nebudu.
Nechám to raději na Vás na těch co tomu rozumí. :D
Díky Vám a ostatním to forum má vlastně smysl..
Ještě jednou díky.

_Amos_ (368)|15.3.2010 12:15
Program Tab pro Sense 2.5

Na XDA jsen na této adrese narazil na zajímavý počin. Záložka programy jako v Sense 2.1 (možná se mi to jen zdá, ale vlastně přetvářím Sense 2.5 do podoby 2.1, pouze s lepšími efekty:)).

Celé je to funkční pro Eržiku (jen je potřeba zvolit správnou verzi), ale ne vše funguje jak má. Třeba na první pozici nelze dát program, nebo když dáte vše, tak se program nespustí atd... ale jednou když už tam máte program přidanej, tak to funguje...

Instalace, ale byla mizerná. Defakto ani nevím jak se mi to finálně podařilo, ale Program Tab mě zajímá a až dokončím poslední chybku v Home screenu, tak na to mrknu:).
00342405_Screenshot_8_xse4.png
Matt4881 (44)|18.3.2010 16:45
Já si nainstaloval Manila2.1 VGA 4 Column Program Tab By JVH3 do sense 2.1 a dopadl jsem nějak takto: S instalací nebyl problém a funkčnost na 100% přidám i screen.

_Amos_ (368)|18.3.2010 17:24
Instaloval jsi na Sense 2.1 a nebo 2.5? Protože v Sense 2.1 jsou programy součástí, takže jsi instaloval pouze nějaký vylepšovací mód... Sense 2.5 programy nemá, lépe řečeno má je přímo na Home po odrolování (pokud se tomu dá říkat programy - spíše odkazy). Pokud to bylo na Sense 2.5, tak sem přidej link...

Edit: podle screenu Sense 2.1, tam by to skutečně mělo být bez problémů...
Matt4881 (44)|18.3.2010 17:32
Jo tak... omlouvám se nevšiml jsem si že řešiš problém u sense 2.5

I tak tohle je řešení pro [color=red]Sense 2.1[/color] ;)

Vascha84 (34)|18.3.2010 17:39
[quote=Matt4881]Já si nainstaloval Manila2.1 VGA 4 Column Program Tab By JVH3 do sense 2.1 a dopadl jsem nějak takto: S instalací nebyl problém a funkčnost na 100% přidám i screen.

[/quote]




Můžež sem hodit odkaz, kde to stáhnu pls?

Matt4881 (44)|18.3.2010 17:53
Albi_ce4you (31)|19.3.2010 07:32
_Amos_: Na XDA jsem narazil na zajimavou vychytavku

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=647579

Byl by jsi schopen na ni zapracovat? Případně nám srzumiteelně zkusit vysvětlit jak na to? Já sám si do toho netroufnu.

Dík
_Amos_ (368)|19.3.2010 09:04
Zajímavej odkaz, transparency na 50% by mohlo být fajn. Zkusím na to mrknout o víkendu...
_Amos_ (368)|21.3.2010 00:55
[quote=Albi]_Amos_: Na XDA jsem narazil na zajimavou vychytavku

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=647579

Byl by jsi schopen na ni zapracovat? Případně nám srzumiteelně zkusit vysvětlit jak na to? Já sám si do toho netroufnu.

Dík [/quote]

Tak jsem na to kouknul a tohle si můžeš v zásadě dovolit pokud si budeš chtít ukuchtit svoji romku. Sice tam popisují i metodu jak to udělat bez kuchtění, ale není 100% jisté jestli se ti pak nebude hroutit systém.

Abys pochopil o co jde. Obě úpravy se dělají v knihovnách, které stále běží, při jakémkoliv použití mobilu. Tedy abys mohl tuto změnu udělat, tak musíš napřed tu knihovnu zastavit (zkopírovat běžící soubor nejde). V okamžiku kdy se ti to povede, tak pak už jednoduše HEX editorem najdeš kód, který je na první stránce popsán a přepíšeš ho podle potřeby atd...

Proto taky nikde nenajdeš žádný instalační soubor... buď si to na svém mobilu zvládneš sám a nebo někdo ukuchtí ROMku, která to bude obsahovat. Navíc jsem skoukl některé obrázky ve fóru a on ti pak nenavazuje screen atd... Takže vlastně to graficky ani není moc hezký...

Prostě zapomeň:)
_Amos_ (368)|25.3.2010 16:37
Nedá mě spát, proč se mi nepodařilo vyřešit problém s probarvováním u Manila lockeru z první stránky tohoto vlákna. Mám však nainstalovanou teď Eržiku x 1.1, tak na tom nemůžu dál pracovat. Jelikož nová verze manily přináší ještě drobné komplikace, tak věřím, že je Vás dost, kteří jsou ještě stále na verzi 1.0. Používáte-li můj Home screen, můžete prosím někdo vyzkoušet jestli to řeší tento přiložený soubor... (stačí nahrát soubor do složky windows a restartovat Sense). Dejte mi prosím zprávu, díky za test (nezapomeňte si zazálohovat předtím původní soubor 718b7c75_manila, nebo si můžete poslední verzi tohoto souboru stáhnout z první stránky tohoto vlákna).


_Amos_ (368)|27.3.2010 23:57
Problém s Home screenem s manila lockerem vyřešen. Na první stránce tohoto vlákna je update... A musím jen dodat, že to byla fakt blbost:(
_Amos_ (368)|29.3.2010 10:11
[quote=Albi]_Amos_: Na XDA jsem narazil na zajimavou vychytavku

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=647579

Byl by jsi schopen na ni zapracovat? Případně nám srzumiteelně zkusit vysvětlit jak na to? Já sám si do toho netroufnu.

Dík [/quote]

Tak mě napadlo, že přeci jen jedno lehké řešení tady je i když ne transparentní. Vzpoměl jsem si, že dřív existoval editor na témátka v Poket PC a on na stránkách Microsoftu existuje stále. Takže si můžeš vytvořit svoji barevnou škálu a změnit Taskbar na jinou barvu atd...

odkaz na Microsoft,

ale nezkoušel jsem to, jen kdysi dávno když jsem měl ještě Ipaq 3850 :) jsem si takto hrál... Fungovat by to mělo...
mobilnik (52)|14.4.2010 12:18
Co0kie's Home Tab
Tak jsem nalezl zajímavou věcičku Co0kie's Home Tab,vyzkoušeno na Eržice X 1.1,zatím to běhá bez problémů,je k tomu potřeba ještě CHTEditor,více na http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483
Jinak video je na http://pocketnow.com/tweaks-hacks/co0kies-sense-25-home-tab-mod-17
_Amos_ (368)|14.4.2010 19:55
Tak proto mě to ráno nefungovalo, takže napřed instalace Co0kieho home tabu 1.7 a pak ještě CHTEditor 1.7 no a máte nejbáječnější věc ve svém Diamondu:), který obsahuje už i věci z HD mimi. Co0kieho home tab je stavěn na WVGA s možností použití ve VGA a jelikož to bylo vydáno včera, tak to ještě chce nějaké to zkoušení...

Pro zajímavost už existují i nadstavby na Co0ikeho home tab: Advance Home tab, ale to není na VGA vyzkoušeno...

EDIT: WOW TAK TO JE FAKT SUPER... Najednou je vše možné, začněte rozhodně v pravo nabídka Edit Home Layout a zjistíte, že máte novou hračku:)))))))))))))))))))
mobilnik (52)|14.4.2010 21:09
Tak jsi s tím hraju celej den a narazil jsem na problém spojen s Eržikou"není to vina Eržiky" zlobí hodiny,nechtějí se občas přetočit a zůstává na nich starej čas.Po restartu stylusem to hodí Hard reset,tak zatím to je fakt jen na pohrání.ještě se to musí doladit.Ted právě zkouším ROM [WWE][LIGHT-NEW]Memo 2.5.2.1[WM6.1][SEN2.5.2012+FACEBOOK+EXTRATABS] ta už to obsahuje v sobě a zatím bez problémů.
_Amos_ (368)|14.4.2010 21:26
Moc nechápu co myslíš tím po restartu stylusem... jako že dělaš soft-reset a udělalo ti to hard... Já jsem okamžitě vypnul všechny možnosti zámků, při použití HD mini lockeru mi to dělalo blbosti, ale jinak mi to zatím běhá bez problému (hraji si tak hodinku a zatím jsem se nenabažil ručičkových hodin s vteřinovkou:).

Jinak je vidět, že je to dělaný pro WVGA, ale když se dodrží určité postupy, tak to pro VGA funguje... Tak nahlásím až budu mít nějaký problém, jen mě viděsil ten tvůj hard-reset, takže si jdu zazálohovat zprávy:)
_Amos_ (368)|14.4.2010 21:39
Tak pár připomínek k nové verzi Co0kie Home tab:
  • v odkazu Nabídka nefunguje klik na Co0kie Home tab Editor - hlasí to chybu, že nemáš nainstalovaný editor (Eržika používá jiné uložení linku nabídky start, takže editor spusť z programů, je tam ikona starší verze, která tam zůstala i s cestou[/*]
  • Nemá cenu se pokušet dát si více stran rychlých odkazů, funguje to jen na WVGA[/*]
  • Po upravení Home screnu, nastavení jaké hodiny a pozice jednolivých prvků, je lepší udělat restart sense, občas se hodiny kousnou a nerolují[/*]
Edit: Myslím si, že můžete s poklidem Co0kie Home Tab 1.7 instalovat. Testoval jsem to celý večer kromě zámků jako manila locker a vše mi fungovalo a neudělalo to nic neočekávaného. Přikládám počeštění Home tabu, včetně některých oprav (ne editoru, jen home tabu). Soubor nahrajte do složky Windows

Edit 2: Beru zpět, že nemá cenu zkoušet Manila locker. Otestováno i s manila lockerem a vše běhá jak má, když budete upravovat dispozici uzamčeného screenu, tak podržte na posuvníku zámku a dostanete se do hlavní nabídky úpravy...
Opravil jsem ještě nějaké opravy v překladu, tak přikládám nový soubor...
mobilnik (52)|15.4.2010 05:08
Tak ROM Memo 2.5.2.1 taky zlobí hodiny se nepřetáčejí.Manila locker taky nefunguje jak má.Když se to kousne a udělá soft reset tak se automaticky udělá hard reset.
_Amos_ (368)|15.4.2010 08:38
Zkus si udělat MTTY, já si s tím hrál celou noc a žádný problém nevznikl. Hard reset rozhodně nepotvrzuji...
mobilnik (52)|15.4.2010 18:49
Tak problém jsem asi nalezl,dělá to Manila Locker.Je vypnut a zatím celej den OK.
kanak (78)|15.4.2010 19:13
Mě se po instalaci toho home tabu už nespustí sense. Mám Sense 2.5 :?
_Amos_ (368)|15.4.2010 19:25
Kanak: Záleží kterou máš verzi. Co0kieho home tab fuguje jen na manile pod kterou běhá Eržika X 1.1 (tedy bavíme-li se o VGA verzi)...
kanak (78)|15.4.2010 19:35
mám Eržiku X 1.1
_Amos_ (368)|15.4.2010 19:52
Tak zkus tento postup:
odinstaluj novou verzi Home tabu a taky editoru (předpokládám, že jsi správně nainstaloval jak Home tab 1.7 a k tomu Editor 1.7... jestli ne tak tady je ten problém)
Soft reset
Otevři editor staré verze Home tabu a nastav restore to default. potvrď a uzavři a automaticky se ti spustí reset sense
Nainstaluj Home tab 1.7 a po vyzvání na reset dej storno a rovnou nainstaluj Editor 1.7.
Po instalaci to po tobě nebude chtít znova reset, proto udělej soft-reset manuálně...
Mělo by vše fungovat...
_Amos_ (368)|15.4.2010 22:57
Zvykl jsem si od svého prvního Home screenu na jednořádkové oznamování schůzek, tak jestli se to někomu líbilo, přikládám úpravu pro oznamování pro Home Tab 1.7. Neudělal jsem instalační cab, jen přikládám soubory, které překopírujte do Windows...
_Amos_ (368)|16.4.2010 20:37
Tak přeci jen přikládám jeden cab na modifikaci screenu s analogovýma hodinama a počasím.
Změna zahrnuje jiné analogové hodiny, nové pozice pro název města, denní a noční teploty a trochu se změnilo i místo kde se zobrazuje předpověď. Informace o schůzkách v jednom řádku...

Edit: a jeden mod branded HTC

[color=blue]Edit:[/color] pro novou verzi Co0kieho Home tabu 1.7.1 je potřeba přehrát jeden soubor, aby výsledek byl jako na obrázku. Nakopírujte do složky Windows...
_Amos_ (368)|25.5.2010 11:47
Pozadí z HD mini pro Diamond
00345409_mini_rmZx.jpg