Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC S740rose a viklající se výsuvná qwerty klávesníce

gloom (15)|8.3.2010 19:50
Zdravím,
cca před rokem jsem si koupil tento smartphone se kterým jsem velmi spokojen.
Sice mě mrzí, že k tomuto phonu toho člověk na netu moc nenajde, jako např různá schemata apod, ale budiž.
Jediná věc, která mě neskutečně štve, je ta, že po nějaké době začala mít qwerty klávesnice celkem velkou vůli v zasunutém stavu. Myslím tím ne ve směru vysouvání, ale jako by měla tendenci se vyklápět.
Poslední dobou jsem se už setkal i s tím, že když píšu na qwerty, tak po čase klávesnice přestane reagovat a pak po zasunutí a vysunutí třeba jen částečným se vše, co jsem namačkal za dobu, co klávesnice nereagovala, dopíše samo. Jako by se to mezitím někam uložilo.
Jednou mi pomohl až restart telefonu a tak nevím, jestli je to mechanická nebo softwarová závada.
Na reklamačku s tím jít asi nemá smysl, jelikož klávesnice vynechává jen zřídka a tam by jim to určitě zrovna fungovalo. Navíc ani nevím, jestli by mě neposlali do pr..le, když lakmusové papírky jsou načervenalé. Mobil však nikdy namočen nebyl a tak nevím, jak se to mohlo stát. Asi stačí jen vlhko z přechodu ze zimy do tepla nebo nevím.
Takže teď babo raď.
Nebyla by aspoň rada, jak vyřešit tu vůli klávesnice?
To vynechávání klávesnice a nějaká schemata či témata by byla jako fajn bonus. :-)
Děkuji moc
NaTuRaL_ce4you (170)|8.3.2010 20:12
tak jsem si trochu popovidal s trejckem goglem a tu mas aspon servisni manual
gloom (15)|10.3.2010 16:28
Děkuji, tento manuál mám, jen bych to nerad rozebíral sám, pokud je telefon stále v záruce, ale beztak je mi ji neuznají, tak mi asi nic jiného nezbyde. :-)