Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC HD2 - Nefunguje zvuk u budíku!

Squad_leader (13)|7.3.2010 22:13
U HTC HD2 s původním softwarem dochází velice často k tomu, že nefunguje zvuk u budíku.
Přístroj se sice zapne a na displeyi se objeví, že nastala událost, ale přístroj nevydává žádný zvuk.

Přitom u přednastavování melodií vše funguje.

Nemá někdo informace o tomto bugu? Kde je možné sehnat záplatu?

Všimnul jsem si, že když provedu reset nebo vypnu a zapnu přístroj tak zvuk u budíku obvykle funguje,
ale to není každodenní řešení.

Má tento problém více uživatelů tohoto zařízení?
libor_m (1026)|7.3.2010 22:30
Jaký původní? U originál ROM 1.66 to musí fungovat.
Squad_leader (13)|7.3.2010 22:56
[quote=libor_m]Jaký původní? U originál ROM 1.66 to musí fungovat.[/quote]

Verze ROM mám: 1.48.479.1 (71294)

datum ROM:
11/18/09
libor_m (1026)|8.3.2010 08:36
Flashni 1.66
Maci (41)|8.3.2010 08:49
mně to taky dělá. Proč, nevím. A vůbec původní budík stojí pěkně za starou belu, když chce člověk vlastní melodii, aby to převáděl do WAVu, kterej jako jedinej se budík uráčí vzít a ještě hledal do jakého adresáře ho dát... Takže používám aplikaci od 3. strany, ta jednak přehraje cokoli a druhak budík se skutečně ozve...
htcjirka (1875)|8.3.2010 17:27
S originalnim budikem jsem nezaznamenal dodnes jedinny problem,pokazde vzbudi.Oficialni rom 1.66 ci 2.10 ok
luccio_ce4you (0)|8.3.2010 18:50
[quote=libor_m]Jaký původní? U originál ROM 1.66 to musí fungovat.[/quote]

No to original radeji vynech :D , tedy prozatim. 1.66 pro vychod totiz oficialne HTC a ani Sunnysoft jeste nevydal.
Ale jinak nic proti ;) I kdyz snad uz kazdym dnem se oficialne na strankach objevi :?
Pisu to jen proto, ze dost lidi vzdy radeji ceka na oficialni romku a nezabyva se hledanim na xda, resenim hard nebo soft SPL.
Tak se ted budou ptat, kde si ji stahnout.....ale odkaz na ENG verzi tu nekde myslim je....nebo na jinem foru .... link
ke stazeni je ze stranek xda.

Maci (41)|8.3.2010 23:01
jsem toho názoru, že takhle blbnou všechny ROMky. Zkuste si na jakékoli oficiální romce přepnou Manilu do češtiny... V té chvíli přijdete o oznamování SMS. Můžete mít telefon nahlas jak chcete, nebo vibrace, jak přijde SMS tak telefon ani nehlesne, ani nezavibruje... Prostě se SMS jenom objeví a telefon o ní nedá vůbec nijak vědět. Tahle chyba má řešení (xda), nicméně z její podstaty usuzuju, že se nepůjde o problém nějaké ukuchtěné ROMky, ale o problém všech. A ten budík bude možná něco podobného. A tím že telefon přeflashujete problém na chvilku odstraníte a tak se může zdát, že to nová ROMka řešíla...
supperka1 (1)|13.7.2010 15:44
Oběvil se mi stejný problém. Po naistalování nové ofiko rom 2,53,479,3 na PCC HTC D2 a počeštil sem Sense přes registry a den mi zvuk fungoval poté přestal a je jedno zda mám sense zapnuto nebo běžím na klaické WP.. mohl by někdo poradit nějaký ten fix nebo stranku na XDA nejsem dobrý angl. takže bych to nenašel děkuji za ochotu.