Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po použití MMTY Diamond nenajede - prosím o pomoc, zůstanu na úvodní obrazovce

Vascha84 (34)|6.3.2010 17:29
Zdravím,
rozhodl jsem se, že opustím ofiku ROM a vrhnu se na eržiku. HARD SPL proběhlo v pořadku, mám verzi 1.40 Oli, mpak jsem dle návodu chtěl telefon zformátovat pomocí softu MMTY, postupoval jsem přesně podle návodu, napsalo to nějaký error na nějakém bloku. Teď po soft i hard resetu telefon zustane zamrzly na uvodni obrazovce kde vidím pouze "TOUCH diamond" a končím, ani ty červené nesmysly nevidím, mám v kompu táhle ROMKY ale každá mi na poklepaní na *.exe napíše chybu "Správna inicializace se nepovedla, ukončete program". Do teleofu se taky nedostanu, abych do něj nahrál dimaming.nbh. Je to na servis nebo se to dá nějak obejít, díky za každou pomocnou díky
spen_ce4you (0)|6.3.2010 18:01
Takze ted dej Vol - a tlacitko reset a nech to pripojene stale na USB. Melo by tam pak skocit obrazovka jako byla pri tom formatu v MTTY no a ty das jen instalovat Erziku, ted uz by ti to ten mobil melo najit a je to ;)
Vascha84 (34)|6.3.2010 18:35
No to je prave to ze me ta isntalacka nejede, napise to tu chybu jakmile poklepu na ten exe soubor. Mozna je chyba u me ve windowsech, mam stahnutou i jinou verzi erziky a taky ta sama chyba "Správna inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdarila, tlačítkem OK můžete ukončit program"
ropyno (69)|6.3.2010 18:49
[quote=Vascha84]No to je prave to ze me ta isntalacka nejede, napise to tu chybu jakmile poklepu na ten exe soubor. Mozna je chyba u me ve windowsech, mam stahnutou i jinou verzi erziky a taky ta sama chyba "Správna inicializace aplikace(0xc0000135) se nezdarila, tlačítkem OK můžete ukončit program"[/quote]
Jestli chceš poradit popiš celý postup jak to děláš.A ne typu nejaký exe atd.
Vascha84 (34)|6.3.2010 19:00
Tak jsem kapku hledal a chyba byla v tom, že jsem v PC neměl nainstalovaný .NET FRAMEWORK, už instaluju. ALe i ta děkuji za snahu pomoct.