Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 66

Téma: NEJ TEMATA NA KAZDY MESIC

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Je tady prosinec a s nim i nova temata. V tomto diskusnim tematu vas budu jednou mesicne informovat o novinkach

Tak jsem vytvoril vlastni serie tematek s tematikou krasnych divek

Tak na teto strance uz nejsou jen temata ale i freeware

Dalsi tematka najdete na:
    www.pocket4you.com

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

Limone, nic proti tvým tematkum,ale nemyslíš, že by bylo rozumnější, než pokaždé zakládat nové téma diskuze ,přidat jen nový odkaz do již existující.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Na tom uz jsme se dohodli se spravcem. Odkazy budu pridavat pouze do teto diskuse. LIMON

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

ok

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Omlouvam se ale moje stranka bude asi mesic nefunkcni. Byla mi kompletne a bez varovani vymazana. Obnoveni stranky probehna v prubehu mesice zari. Dekuji za pochopeni.

LIMON:!: :!: :!:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nemate nekdo zkusenosti s tvorbou stranek na PDA.......:?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Tak jsem si na stranky dal i kategorie kde najdete ta nejlepsi temata, ktera jsem pro vas vybral ze stranek celeho sveta. limon.borec.cz:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Mám je rád, rád si je čas od času prohlížím. Na obrazovku si ale dám jen témátko, které splňuje vybraná kritéria.
    . není sprosté (nemyslím erotické)
    . není agresivní
    . není kýčovité
    . není výrazné
    . tvoří jemné pozadí
    . vše na popředí je čitelné

Vychází mi jen pár promile témátek, které jsou použitelné. Navíc mám rád modrou a to mě omezí ještě víc. Takže, ideální témátka, kde jste?

Je to jen můj problém?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2002

Citace Původně odesláno od jerzy
    Vychází mi jen pár promile témátek, které jsou použitelné. Navíc mám rád modrou a to mě omezí ještě víc. Takže, ideální témátka, kde jste?

Je to jen můj problém?
    Naprosto souhlasim. Moc nechápu toho, kdo si dá na today obrazovku témátko, kde je sice př. perfektní pohled na jarní Alpy, ale poté se již nic nedá přečíst a hledat ikonku aplikace, kterou chci spustit, je také nadlidský úkol - těchto témátek je silně přes 99%. Zkoušel jsem si dělat i svá vlastní, ale vždy jsou nejlepší ta nejjednodušší /nejlépe jednobarevna/. U témátek si vždy upravuji barvu textu, tak abych tam skutečně něco viděl.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

... Vychází mi jen pár promile témátek, které jsou použitelné. Navíc mám rád modrou a to mě omezí ještě víc. Takže, ideální témátka, kde jste?

Je to jen můj problém?
    Rozhodně ne, je to i můj problém. Prakticky používám jen tři témata. Do auta hodně tmavé pozadí k bílému textu, při denním světle pro mne nejvíce čitelné, v plném slunci i tak na dvě věci. Do místnosti opačně, světlé pozadí a černý text. Třetí variantou je šedé pozadí s drobnou grafikou bonsaje u spodní hrany, to používám k prezentaci nějakého nastavení Today na ce4you. Fota, kajinky a jiné vícebarevné skvrny nepoužívám ani na PC, natož v MDáčku, prostě preferuji jednobarevnost, toleruji drobnou grafiku u spodní hrany...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Mám je rád, rád si je čas od času prohlížím. Na obrazovku si ale dám jen témátko, které splňuje vybraná kritéria.
    . není sprosté (nemyslím erotické)
    . není agresivní
    . není kýčovité
    . není výrazné
    . tvoří jemné pozadí
    . vše na popředí je čitelné

Je to jen můj problém?
    Ja myslim ze kazdy si vybere. Napr tobe bych doporucil toto tema

http://limon.borec.cz/index2.php?vypis=jedno&id=7:yes: Myslim si ze splnuje vsechna kriteria.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od PeZ

Je to jen můj problém?
    Naprosto souhlasim. Moc nechápu toho, kdo si dá na today obrazovku témátko, kde je sice př. perfektní pohled na jarní Alpy, ale poté se již nic nedá přečíst a hledat ikonku aplikace, kterou chci spustit, je také nadlidský úkol - těchto témátek je silně přes 99%. Zkoušel jsem si dělat i svá vlastní, ale vždy jsou nejlepší ta nejjednodušší /nejlépe jednobarevna/. U témátek si vždy upravuji barvu textu, tak abych tam skutečně něco viděl.
    Barevnost nemusi znamenat neprehlednost. Napr toto tema http://limon.borec.cz/index2.php?vypis=jedno&id=96 ktera je z kategorie VGA je docela dost barevne a zaroven prehledne. Ja si davam tematka podle nalady. Nekdy si dam opravdu i to jednobarevne....
    :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ... Vychází mi jen pár promile témátek, které jsou použitelné. Navíc mám rád modrou a to mě omezí ještě víc. Takže, ideální témátka, kde jste?

Je to jen můj problém?
    Rozhodně ne, je to i můj problém. Prakticky používám jen tři témata. Do auta hodně tmavé pozadí k bílému textu, při denním světle pro mne nejvíce čitelné, v plném slunci i tak na dvě věci. Do místnosti opačně, světlé pozadí a černý text. Třetí variantou je šedé pozadí s drobnou grafikou bonsaje u spodní hrany, to používám k prezentaci nějakého nastavení Today na ce4you. Fota, kajinky a jiné vícebarevné skvrny nepoužívám ani na PC, natož v MDáčku, prostě preferuji jednobarevnost, toleruji drobnou grafiku u spodní hrany...
    Tak mi muzete zkusit poslat jednobarevne tema, ja ho umistim do nominace na dalsi mesic. Uvidime jak se umisti.....)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od limon
    Tak mi muzete zkusit poslat jednobarevne tema, ja ho umistim do nominace na dalsi mesic. Uvidime jak se umisti.....)
    No to si trochu nerozumíme, Limone. Já nereaguji na tvůj příspěvek, já reagoval na Jerzyho a popsal svůj názor na používaná témata. Já osobně témata nevytvářím, proto nemohu ani žádné zaslat, ta co užívám, jsou z iNetu a nebudu vykrádat něčí nápady. Jinak proti tvé aktivitě v této oblasti nic nemám, to jen na vysvětlení, OK?
    PS to Jerzy: Jukni např. SEM, je tam toho více než 9 kilo v 87 kategoriích, např. v texturách možná najdeš, po čem voláš, jen to listování je po chvilce nudné .

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Díky Jarouši, za dlouhých zimních večerů se tím mohu probírat. Na DP2 to moc tychle nelistuje, to tady na ce4you jedou témátka svižně.

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. vyzvaneni pro kazdy kontakt?
    Od imagiag v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 17-05-2008, 11:37
  2. Sun'n'Moon - měsíc a slunce na today vašeho PDA
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-01-2007, 18:10
  3. MDAc a pro kazdy kontakt jiny vyzvaneni
    Od fisik_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-04-2006, 23:09
  4. Blbne cas a budik, uz nechcem vstavat o 8.15 kazdy den!
    Od bobby333 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-06-2005, 10:52
  5. Nejzajímavější příspěvky za měsíc.
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-05-2004, 19:06