Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Phone 7 Series a oficiální upgrade na HD2? Nebude…

tomulinek (216)|5.3.2010 21:30
Když jsem si po (provedením nepříliš povedené) prezentaci nových mobilních Okének dělal srandu, že ve specifikacích z Microsoftu uvedli potřebu přesně tří systémových tlačítek, netušil jsem, jak mrazivě může znít potvrzení takové informace. Pokud se to ověří, začnu věřit, že u Microsoft je něco opravdu, ale opravdu hodně špatně… (Či se mstí HTC za onen nejmenovaný komunikátor pro Google, kterého bylo v médiích po světě opravdu plno.)

Více informací např. zde.

PS: Více jako relevantní se mi jeví zmínka o možném chybějícím grafickém koprocesoru (anglický odkaz), ale zase – opravdu je i HD2 tak slabé, aby nových 7 oken nerozběhalo?! To snad ne… :dead:
Zdenek Malinsky (9781)|5.3.2010 22:18
"Tatínku", ptá se holčička svého otce, "proč máme na ruce 5 prstů, když myš má jen 2 (3) tlačítka?" :D

Prostě pokrok nezastavíš. Asi bude potřeba hrubá síla osmijádrového procesoru 3,8 GHz a 4 GB RAM.:D :D
Ale z toho WP7s nějak nemám moc dobrý pocit po těle. Doufám, že jako pesimista a skeptik budu už jen příjemně překvapen. Ale vůbec bych se nedivil, kdyby v Barceloně ukazovali lidem jen ne moc povedenou karoserii bez motoru, sedaček atd. :? Bože od PPC 2002 se toho zas tak moc nezměnilo a ty 7 už taky nějak moc dlouho tvoří. A jak se mi zdá, každá změna je k horšímu. Ale poříd tajně doufám, že budu tentokráte hodně špatný prognostik. :oops:
tomulinek (216)|5.3.2010 22:21
Nu, to já nejsem až takový pesimista, ale ani jako realista netuším, co má tohle odtlačítkovávání za smysl. (Chápu, že míň vadí, ale o dvě víc..?)

Připomíná mi to, jako kdyby výrobci myší pro PC nějaké to tlačítko odebrali, abychom se cítili lépe, jako na Macu. :oops:
(Sím, tohle přirovnání berte s nadhledem, ať nesklouzneme do debaty, kolik že tlačítek dnes Mac má na myškách. ;) )
Maci (41)|7.3.2010 01:03
mně navíc příjde tlačítko hledat jako naprostá zbytečnost. hledání "v telefonu" stejně nikdy nefungovalo, našlo to prdlajs, když chci něco najít, tak použiju Resco Explorer nebo Total Commander, ale rozhodně ne tlačítko, který vyvolá nějakou stupidní funkci, která bude indexovat každou hovadinu a ještě to určitě rvát do paměti telefonu... známe svý lidi (Mrkvosoft)
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2010 09:29
To není hledání v telefonu nebo PDA, ale hledání na netu přes MS službu Bing. Asi tak chtějí porazit Google. :?
bungee (24)|7.3.2010 12:33
no jestli je to tak, tak to na XDA stejne predelaji na vyhledavani na Googlu(jak ironicke:o)) ), pac podle myho na Bingu stejne moc lidi nevyhledva.
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2010 14:03
On už google není to, co býval a vyhledává čím dál tím víc kraviny. Pomalu přecházím k MS Bingu.
mikulec (116)|7.3.2010 14:52
Tlacitka netlacitka, to je suma fuk. HD2-jka ma 5 tlacitok, takze keby HTC chcelo spravit upgrade na wp7 tak je jednoduche z home tlacitka spravit search tlacitko, nie? A inak aj WM 6,5 mala poziadavku, ze kazde zariadenie, ktore chce byt upgradnute na wm6,5 musi mat win button, a aj tak sa nakoniec od toho upustilo.