Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro 2 a Oskárek

plysatko (6)|5.3.2010 16:14
Nainstaloval jsem si nejnovější verzi Oskárka, Oskárek se spustil a já nastavil základní nstavení - hesla a pod. Bohužel po vypnutí již opětovně nejde spustit a nemůžu jej nikde v přístroji najít - někam zmizel. Poraďte prosím, co teď? :oops:
Zdenek Malinsky (9781)|5.3.2010 17:30
Jak zmizel? Koukni namísto, kam jsi instaloval, zda tam nějaký soublor/složka se stejným názvem je a pak jdi do ní a aplikaci spusť. Možná se jen nevytvořil zástupce, tak si ho vytvoř sám a nakopíruj do složky windows/start menu/programs (v pda).
plysatko (6)|6.3.2010 17:12
Po nainstalování poslední verze Oskárku do Rhódia se v něm v žádné složce nevytvoří soubor ani složka s názvem Oskárek nebo podobným. Nějaké soubory tam jsou, ale ty nelze spustit. Přitom při další instalaci to hlásí, že Oskárek je již nainstalován. :?:
plysatko (6)|6.3.2010 17:13
Ukazovalo mě to téma zamčeno, ale teď už zase funguje. Zjistil jsem, že mohu pokaždé nainstalovat Oskárek znovu a poté se mi spustí, ale jakmile ho vypnu, nezbývá než jej znovu instalovat, jinak se nerozjede. Zadané hodnoty v něm ale zůstanou. Plyš
Jimmy_ce4you (1)|26.7.2011 13:41
Dám ti jednu radu. Pokud nechceš pořád přeinstalovávat Oskárek a někde ho furt hledat v adresářích. Postupuj podle těchto pokynů: Start\Nastroje (Tools)\SUN Java (mám to anglicky takže nevim jak je to v CZ, měla by to být ikonka šálku s kávou)\Když to spustíš tak tam budeš mít složky "Hry a Aplikace" Klikni na aplikace pokud jsi to nainstaloval do aplikací a tam ho budeš mít. (Je možné že bude i ve složce "Hry")