Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 13 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 187

Téma: Kitchen - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nahlédněte Eržice pod sukni :-) - verze 1.3 - 8.8.2010

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Ten manila locker samozřejmě půjde přeportovat do nové verze, ale musí se toho ujmout. Pozadí na všech kartách mám - pro novou manilu už je to dělaný novou metodou - takže na tomto manila souboru už to není závislý .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

dovolil jsem si udělat čistou romku,tak kdyby někdo chctěl. 80MB RAM,147ROM volné.Žádné TF ,zádný touch prostě stará klasický vzhled WM6.1 a všechno funkční

Kód:
    http://www.ulozto.cz/4286754/test2.erv

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Adow: Hmm... a je se na co těšit

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

ahoj, musim taky podekovat za v10, ale mam problem s internet explorerem ktery nejde. Mohl bys pridat do nove 2.5 Senze i jeho opravu. Dekuji

Registrace
    Sep 2008

A jo, na něj jsem nějak zapomenul.. Mrknu kde je chyba.

EDIT: Taky IE už mi jede, ale trošku divně zobrazuje. To bych ale snad měl pořešit
    EDIT2: Hotovo. Stejně tak docela rozsáhlé úpravy češtiny Sense 2.5 - vše už my (snad) jede OK. Zítra to nové Sense 2.5 dám k dispozici.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

A ten manila locker tam zatim fungovat nebude jo.?

Registrace
    Sep 2008

Zkoušel jsem a není to kompatibilní. Zamykání funguje, ale rozhodí to layout - viz screeny.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342550_Screenshot_39_2vi8.png 
Zobrazení: 109 
Velikost: 181.6 KB 
ID: 11341   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342550_Screenshot_40_3wi9.png 
Zobrazení: 119 
Velikost: 168.6 KB 
ID: 11342  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

S tím ti nabízím pomoc, jestli je to jen o tom, že ten screen nepasuje, tak to upravím (stejně si tam budu chtít dodělat zmeškaný hovory). Manila locker mě pěkně pije krev, já už prošel všechny scripty, které obsahuje a stále jsem nepřišel na to proč se mi v tom mým předělaným screenu obarvuje to tlačítko zmeškaných hovorů při zamčení. Vsadím se, že to bude nakonec tím, že je někde zapomenuté jedno písmenko a já ho prostě nevidím...

Trochu mě tam mate, že u budíku nevidím tapetu budíku, ale tapetu datumu, která je tam 2x...

Registrace
    Sep 2008

No k novému Sense 2.5 jsem rovnou přidal Co0kie Home Tab. A ten umí docela dost věcí - počet qucklinks v podstatě na přání a s možností posunu doleva a doprava k dalším odkazům, nadefinování akcí k tlačítkům, umožní zobrazit víc událostí kalendáře a jedna vlastnost je taky tlačítko hovorů. A dokonce jde nastavit tak mazaně, že se zobrazuje třeba jen když máš zameškaný hovor. A nebo pořád. Prostě jak chceš. A je k tomu i pěkná konfigurační utilitka (jen anglicky, ale pochopí ji každej). Moc pěkná věc.
    Včera a předevčírem jsem vyladil jak funkci doplňků kolem Sense (už nic nestávkuje) a hlavně jsem se docela hodně popral s češtinou, formáty data atd. Mám v podstatě hotovo, nic nebrání tomu dát to dneska k dispozici .
    Samozřejmostí je pozadí na všech kartách atd. Všimněte si taky mého názvu operátora - taky věc Co0kie HT . Nevím jestli to starší verze Sense uměla, ale tady už si můžu přidat kontakt - ale ne číslo, ale odkaz na kartu kontaktu, kde si pak vyberu akci. Jediný co je divný, tak že ta karta lidé tak nějak není vycentrovaná.. No a poslední screen je ten editor CHT.
    Abych nezapomenul - hlavní rozdíl oproti staršímu Sense 2.5 je v tom, že toto je o dost rychlejší . Paměťově bohužel stále stejná mizérie, ale to už je věcí telefonu. Novější zařízení holt tento problém nemají.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342562_Screenshot_41_tob1.png 
Zobrazení: 112 
Velikost: 263.0 KB 
ID: 11343   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342562_Screenshot_42_WRDb.png 
Zobrazení: 28 
Velikost: 342.5 KB 
ID: 11344   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342562_Screenshot_43_upb2.png 
Zobrazení: 107 
Velikost: 355.2 KB 
ID: 11345   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00342562_Screenshot_47_50k.png 
Zobrazení: 111 
Velikost: 40.6 KB 
ID: 11346  

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Ty umíš namlsat. Má to jeden háček, na vedlejším vlákně jsem si přečetl, že nekuchaři mají zatím smůlu, takže to vypadá, že budu muset pajcovat svíčkovou a do toho se mi nechce...

Registrace
    Sep 2008

_Amos_: Jsem myslel, že už si vaříš sám
    Já teda to s tím novým Sense teda uvařím... Ale napřed chci vychytat ještě pár maličkostí:
    - výchozí klávesnice - tam budu ještě chvilku hledat a když nenajdu, tak použiju jinou utilitku, která mi funguje OK. ale není tak pěkná
    - nastavení dialeru aby nezhasínal při hovoru displej - zaboha to pro Tachi dialer nemůžu najít
    - a to se netýká Sense 2.5, ale 2.1 - tam mi nějak nefungovaly záložky v Opeře...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Adow:Já přešel definitivně na Sense 2.5. Nechápu to, ale mě běží rychleji jak 2.1 a je hezčí. Kuchyni jsem si stahnul teď, abych ji mohl ocenit, protože to bude určitě super. Ale ten čas... a než se s kuchyní naučím čarovat... A stejně bych vyčaroval jen slabší ségru Eržiky. Takže bych raději zůstal u grafických maličkostí. Ale je fakt, že jestli přejdu na HD mini s HVGA, tak mě znalosti z kuchyně asi budou třeba))

Takže beta verzi Sense 2.5 vítám všemi deseti

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Adow: Dobrá zpráva, že ukuchtíš novou verzi i pro ty, kteří vařit neumí :-) Bude tam i nová (finální) verze Opery Mobile a nová verze Youtube přehrávače? Díky za info.

Registrace
    Sep 2008

_Amos_: Už je uvařeno (speciálně pro tebe ), jen odzkouším a upnu..
    sbehring: Už v X 1.0 byla finální verze Opery - takže stávající. YouTube jsem neměnil.

Eržika X 1.1 - Upgrade z 1.1
    • nová verze Sense 2.5 - 2.5.20121225.0 včetně modů a potřebných nových balíčků + opravy češtiny[/*]
    • opravy češtiny stávající verze Sense 2.5[/*]
    • nová utilitka pro nastavení výchozí klávesnice - SetKeyb[/*]
    • oprava Internet Exploreru (kitchen obsahuje Internet Explorer 6 - pokud budete chtít starší verzi - Pocket IE, nezahrnujte do ROM balíček browsingie)[/*]
    • nové verze balíčků (kromě těch, které potřebuje v nových verzích nové Sense 2.5):
      - Menu_Enhancement_1_1_20113129_00 (HTC menu - někomu se ve starší verzi nezdála grafika)
      - USB_To_PC_Pop_Up_2_3_20111720_00 (nové prostředí pro nastavení připojení k PC přes USB)[/*]

Stahovat můžete z druhého příspěvku .

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2009

Adow: To je tak, když si lidi dělaj radost, Adame moc díky

Strana 5 z 13 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 757
    Poslední příspěvek: 07-10-2012, 22:33
  2. Reakcí: 45