Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 187

Téma: Kitchen - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nahlédněte Eržice pod sukni :-) - verze 1.3 - 8.8.2010

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Do download adresáře kitchen Eržiky X jsem přidal balíčky Co0kie Home Tabu 2.0.0 .
    CHT + Editor jsou v češtině, Scheduler není nic pro mě a textu je hodně - dělat to nebudu..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Ahoj, díky moc škoda jen, že ten melicher zrovna teď nefunguje je chyba jenom u mě? Stránka nejde vůbec načíst...
    Jinak zrovna testuju tvojí romku ještě s anglickým Co0kie Home Tab 2.0.0 Public Beta zatím spokojenost a ta česká verze určitě potěší! :-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Asi hloupá otázka, ale potřeboval bych nakopnout, jak dostat ten nový CHT2.0 do Eržiky X 1.3 - Sense 2.5. Díky

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Až to půjde z toho melicher.eu stahnout, tak to stahneš a jednoduše nainstaluješ... Škoda, že to nejde ještě nikdo neodpověděl jestli to lze stahnout či ne proto pak nevím zdali je chyba jenom u mě, nebo jestli to je globální výpadek...

edit:
    tak už lze stahovat...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

No právě nainstalovat, ale jak, když tam není žádný cab nebo exe soubor.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

Teď jsem ten CHT2.0 z melicher.eu v pohodě stáhnul

bropol: Jsou to balíčky, takže si to musíš hodit do Kuchyňky a sám uvařit

Registrace
    Sep 2008

Přesně tak, jsme v tématu kitchen - takže jsou to balíčky. CABy jsou ke stažení ve vlákně CHT 2.0 na xda-developers.
    Archiv jsem teď znovu uploadnul - prve jsem tam zapomenul přidat komponentu pro zámek CHT pro WM6.1..

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Citace Původně odesláno od bropol
    No právě nainstalovat, ale jak, když tam není žádný cab nebo exe soubor.
    Pokud si netroufáš na hrabání v kuchyni a následném vytvoření romky, tak já jsem to nově uvařil s CHT 2, FB tab + s dalšíma drobnostma, jako je přidání 2 nových cz zvuků pro sms a email naopak něco jsem zase odebral, ale toho bylo fakt minimum... Jestli to nebude "Adow" vadit můžu ti poslat link třeba přes soukromou zprávu...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Redskins: Díky za upravenou ROM, stále testuju a vypadá to O.K. Zatím jsem nepřišel na nic, co by nefungovalo. Super!!!:yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2010

Jenom přidám screen s Eržikou CHT 2 a pár grafickýma úpravama :-)
    Zatím vše běhá OK... CHT2 je fakt hračka :-D

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

chtěl bych se zeptat - hlavně těch zkušenějších kuchařů. Myslíte že si může i začátečník (já) uvařit svou vlastní RÓMku? Sice jsem "ajťák", ale i tak mám obavy že bych ukuchtil něco nechutného. Nemyslím žádné veledílo, ale jen graficky a částečně i funkčně přizpůsobenou (takovou Eržiku 8/9 s částečnými úpravami). A existuje i kuchyně pro ty dvě výše zmíněné RÓMky?
    Díky za vaše názory a odpovědi

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj Adow trošku jsem si upravil tvou romku pomocí zde uveřejněné kuchyně , jen jsem něco odebral a mám problém. Když odeberu z manily odkazy na twiter a akcie tak po uvaření romky mi na telefonu nenajede sense. Nevím čím to je a tak prosím o radu. Díky předem. Ahoj Olda

Registrace
    Sep 2008

Co myslíš tím odděláním odkazů? Jakože jsi v kitchen disabloval Manila_Twitter_2_5_20111731_0_CFC a Manila_Stock_2_5_20111730_0_CFC?
    To by nemělo ničemu vadit... Co jsi tam dělal ještě za úpravy?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ještě jsem tam objevil tweak na nastavení sense na landscape a to asi bude ono. Ale nejsem si jist. Ahpj Olda

Registrace
    Sep 2008

Pokud to bylo toto "HTCSense_Tweak_EnableGSENSOR_Landscape", tak to v podstatě jen přidá hodnotu do registru a nemělo by to mít nějaký vliv na spouštění Sense. Musíš samozřejmě používat jen ty tweaky a úpravy, které se týkají tvé verze Sense. Bohužel nevím ze které verze kitchen vycházíš a jestli jsi tam jen vybral/nevybral nějaké balíčky nebo jsi dělal další úpravy.. Pokud jsi jen vybíral jiné balíčky, zkus mi poslat erv soubor a já se mrknu co by tam mohlo být blbě.. D1 už ale nemám jak testovat, takže to bude jen teoreticky.

Strana 12 z 13 PrvníPrvní ... 210111213 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 757
    Poslední příspěvek: 07-10-2012, 22:33
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-08-2011, 22:50
  3. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  4. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00