Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Opera Mini 5 beta jako WM aplikace

zivan (615)|4.3.2010 13:15
Operu Mini asi neni treba predstavovat, beta verzi 5 uz ma taky spousta lidi vyzkousenou...

Nove ale vysla beta verze 5 jako nativni WM aplikace!

Ke stahnuti na strance Download Opera Mini nahore.


Zdroj: http://wmpoweruser.com/?p=13902
AlešD (114)|5.3.2010 07:09
Včera jsem nainstaloval, odzkoušel a neskrývám nadšení, konečně rychlý, použitelný prohlížeč pro WM. Akorát nevím jak nastavit automatický landscape mode. :sarcastic:
Jason_ce4you (260)|5.3.2010 14:34
Teda opravdu je to rychlý.
mistm (477)|5.3.2010 14:39
taky se mi to libi. Jeste tak vedet, jak to nastavit jako default browser.
Jerry7650 (26)|5.3.2010 16:43
Používám Opera 5 mini beta (dokonce verze beta 2) už asi měsíc.

Asi to byla tedy nějaká neoficiální varianta. Kdo s tím máte zkušenosti, liší se nějak tato oficiální verze?

Například mám trochu problém, že se nepoužívá systémová klávesnice ale nějaká integrovaná, která nemá češtinu.

Jinak bezkonkurenčně nej prohlížeč! Tu klasickou WM Operu jsem od te doby už nezapnul, nedá se rychglostně vubec srovnat, to není o 10-20%, ale o 200-500% rychlejsi.
strojvudce (390)|5.3.2010 20:16
Ty evidentně používáš Operu mini v Java emulátoru. Tohle je ale verze přímo pro WM, tedy bez použití Javy.
AlešD (114)|8.3.2010 11:30
Nastavení browseru jako default? Nezkoušel jsem,ale postup na nastavení defaultního IE místo Opery je na diskuzi o bLade Wiki

Asi to bude chtít experimentovat s řádky 2 a 3 a v řádku 4 nastavit cestu k Opeře Mini
Slamka_ce4you (79)|10.3.2010 10:45
Spokojnosť sama o sebe, nainštalovaná na HTC Artemis..
Jediné čo ma hnevá je fakt, že po vpísaní textu do políčka na načítanej stránke je nutné sa najskôr z tohto políčka "preťuknúť" von z neho a až potom sa do ďalšieho políčka "vťuknúť". Nejde to jedným ťuknutím a to Operu trošku brzdí... Tušíte niekto či by to šlo nejako ošetriť??

//EDIT 1: Problém č.1 - prebudenie mašiny počas spustenej Opery Mini a vypnutia displeja. Mašina mi zatvrdne a musím soft-reset.. :? :? :?
//EDIT 2: Tak k problému 1 - asi to bolo len chviľkové zaváhanie, teraz to už fičí. Budem to ešte testovať.
Zároveň som našiel spôsob ako aplikáciu minimalizovať - stačí mať na klávese priradený task manager a cez neho sa dá dostať von z aplikácie na today. Ale pozor, predpokladám že klávesa musí byť nie "hlavná ovládacia" pod displejom, ale na boku mašiny, fotoaparát alebo hlasové nahrávanie alebo niečo podobné. Hlavné tlačítla pod displejom fungujú pre Operu.. A mimochodom, zaberá v pamäti s jedným spusteným oknom 3.33MB..
mistm (477)|16.3.2010 22:19
jen bych rad podotknul, ze vysla final verze Opery mini 5 a Opery 10 for WM
zivan (615)|17.3.2010 07:26
Finalni Opera Mini je jen verze v jave, nativni WM aplikace zustava beta.
zivan (615)|13.4.2010 11:11
Pouziva nekdo tuhle verzi? Taky mate problem zrejme s cookies? Casto mam problem s prihlasenim na nejakem webu (treba ce4you), bud to vubec nefunguje a dostanu se zpatky na stranku s prihlasenim nebo se prihlasim, ale pri dalsim brouzdani po foru jsem opet neprihlaseny :(

Zatim jsem nedelal poradne testovani, ale zda se mi, ze javova verze taky obcas zablbne, ale mnohem mene. A Opera Mobile bez zapnuti Turba vetsinou bez problemu.
Žulda_ce4you (244)|13.4.2010 13:39
Používám a dělá mi to také. Musím se přihlásit třeba 5x a pak se chytne. A jindy zas jede v pohodě...