Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 50 z 51 PrvníPrvní ... 4048495051 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 736 až 750 z 758

Téma: ROM - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nová generace - verze 1.3 - 8.8.2010

merano_ce4you
    Guest

ahoj,

nová romka je super. jen mám menší problém. používám místo tf spb mobil shell s sense tématem. bohužel at se snažím jak se snažím, tak mi to nejde nainstalovat na eržiku X 1.3. vždy během instalace či krátce po instalaci telefon zamrzne a už s ním nejde nic dělat. nevíte náhodou čím to je? jinak super klávesnice

míra
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Bohužel netuším..

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Přešel jsem na poslední Eržiku a při psaní nového emailu mi při zadávání emailové adresy nenaskakuje "nápověda"-navrhované emailové adresy obsahující písmena zadaná do pole adresáta :-( Je to vlastnost poslední verze Eržiky, nebo se mi změnilo něco v nějakém nastavení, případně co a kde to mám hledat?
    Předem díky

Registrace
    Sep 2008

Měnila se klávesnice a s tím i tyhle nápovědy - takže to asi bude souviset s tím.. Bohužel nevím čím to vyléčit - snad jinou verzí klávesnice. Nebo si můžeš uvařit nejnovější Eržiku se starší klávesnicí.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Diky, toho jsem se trosku bal (
    Ty nahodou netusis, ve ktere Erzice je jeste ta s napovedou? Ted jsem prechazel z Xky a ta ji mela.

Registrace
    Sep 2008

Verze X 1.2 má ještě starší klávesnici...

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

díky, asi u ní skončím

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Caute viete mi poradit ako dostat do Erziky X1.3 qwerty klavesnicu? Hladam uz kade tade a furt mi ide qwertz
    dik

Registrace
    Sep 2008

Tady jsem na to QWERTY vytvořil CABík. Změní to jen klávesnice HTC. Nezkoušel jsem, ale mělo by to jet.

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Dakujem ti pekne dobra vila
    aj za erziku aj za ten CABik

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj kluci mám ted nainstalovanou verzi Eržika X1,3 Sense 2,5 a mám dotaz na volnou pamět ram. Po restartu mám volných zhruba 32 MB a chtěl bych poradit jak ji trochu uvolnit, nějaké triky. Jinak systém je velmi rychlý, všechna čest pro kuchaře Adow. Já vím že Sense si vezme mnoho ale třeba to nějak jde. Předem děkuji za pomoc a mějte se hezky. Ahoj Olda

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Špatná sekce, omlouvám se - prosím o smazání

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Špatná sekce, omlouvám se - prosím o smazání

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Ahoj vsichni,

chtel bych vas poprosit o radu. Poridil jsem si HTC Diamond jako nahradu za svou starou Asus P525ku, na ktere jsem pouzival SPB mobile shell a spokojenost. HTC jsem koupil z druhe ruky a uz v nem nebyla puvodni rom. Nyni tam mam nahranou Erziku X 1.3 s TF3D 2.1, ale telefon se mi zda hrozne pomaly (nejspis nezvyk oproti SPB a taky malo intuitivni - zapinani wifi, BT...).

Chtel jsem se tedy timto zeptat, jakou verzi ROM byste mi doporucili. Jestli "holou" Erziku X nebo neco uplne jineho. Na strankach HTC jsem nasel podle SN verzi rom, kterou je mozne stahnout - je z roku 2008 a ani u ni uvedeno, jestli je vubec v CZ (je mozne, ze kdyz tam dam spatnou ROM tak se mi telefon zablokuje? Myslim na operatora atd...

Diky moc za rady

Ondra

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

Pokud chceš používat SPB Mobile Shell, můžeš si nainstalovat jakoukoliv ROM, která neobsahuje Sense, ušetříš tím místo na SPB MS. Za sebe ti můžu doporučit Holou Er!ku 2.0 - ROMka obsahuje novější WM6.5.x a je v češtině. Ta ROMka, co jsi uvedl ze stránek HTC je myslím jen WWE - takže anglická.

je mozne, ze kdyz tam dam spatnou ROM tak se mi telefon zablokuje? Myslim na operatora atd...
    Pokud flashneš ROM správně, telefon si nezablokuješ a už vůbec ne na některého z operátorů - na to instalace ROMky nemá vliv.

Strana 50 z 51 PrvníPrvní ... 4048495051 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 186
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 15:15
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00
  4. Nová verze 1.3.0.0
    Od Brothers v sekci Be-On-Road
    Reakcí: 34