Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 51 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 758

Téma: ROM - WM61 - CZ/SK - Eržika X - nová generace - verze 1.3 - 8.8.2010

Nováček
    Registrace
    May 2009

Stahuju, díky, díky...:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Sikula! a kterou teda doporucujete? Sence 2.1 nebo Sence 2.5??????

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

adow: Opravena i kitchen.
    Ta oprava se týká jen toho Sense 2.5 nebo jsou v Kitchen i jiné úpravy tj. mám si Kitchen stáhnout znovu?
    Já si zkoušel včera ukuchtit vlastní Eržiku Sense 2.5 ještě ve staré Kitchen, protože jsem chtěl mít přímo v ROMce WLM, a jelikož si zvuky nastavuju přes Nastavení ve Windows, na chybu s padáním Manily jsem nenarazil :yes:

Starousedlík SMob Avatar uživatele Adow
    Registrace
    Sep 2008

Blekota: Nerad bych se tu o kitchen rozepisoval, protože bude mít vlastní téma (k tomu jsem se ještě nedostal), ale jediné co se tam měnilo jsou ty konfigurační soubory (.erv pro Sense 2.5) - přidal jsem tam jednu položku se zvukama. Adresáře EXT-OEM-SYS jsou beze změny.

Logrus: Sense 2.5 má mnohem víc vychytávek. Paměťově je to skoro na stejno (Sense 2.5 samozřejmě žere o něco víc, ale není to tak tragický). 2.5 se mi ale zdá taková trochu zdechlejší. Osobně preferuju 2.1..

irm_ce4you
    Guest

Taky děkuji za skvělý kus práce. Nainstaloval jsem Sense 2.1. a vše mi funguje jak má, jen na obrazovce při volání se mi jméno volaného či volajícího a pod tím hláška o vytáčení čísla zobrazuje v nečeském fontu (vypadá to jako řecká abeceda). Máte to taky, nebo jsem sám? Nevíte někdo, co s tím? Dík za pomoc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Ahoj,stahl jsem si 2.5 Sense a řeším problém s odebráním rychlej odkazů.Ikonky programů některé zmizej a nejdou prostě odebrat.A zároven prosím jestli nemáš Cab s rozložením zástupců v ryclej odkazech 3x2 a né 4x3,díky

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj další problém s aplikací BattClock na today mi ukazuje 89% a normal mám 90% mohu vědět jakou verzi jsi tam vrazil a jestli pujde odstranit? Jinak ti do toho nechci kecat ROMky maš super!!!:yes: :yes: :yes: Ale proč tam musiš pokažde přidat nějakou zbytečnost BattClock,WkTask,Zástupce hry a raději nebudu pokračovat...:no: proč neuděláš jen základ a pak ať si tam každej naháže programy (blbinky) sám podle gusta... Jedná se o sense 2.5

Problém z odstraněním zkratek nemám. Vše funguje jak má.(zatím)

Registrace
    Sep 2008

Ber to tak, že je to moje ROMka - nikomu ji nenutím. Až budeš tvořit svoji, dej si tam co chceš - je mi to naprosto jedno. Ani nemluvím o tom, že máš k dispozici kitchen, kde si můžeš vybrat co v ROMce chceš a co ne.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

to: Adow

Měl jsem od Tebe cab, který vypíná 3G. Přeplácl ve správci komunikace Microsoft direct Push. Když ho použiji v Eržice X přeplácne mi datové připojení a nechá mi to ve správci prázdný pruh. Nevíš co s tím?

Registrace
    Sep 2008

V X 1.0 je nová verze CommManageru - jde sjet dolů a tam si to můžeš vypnout. Není tam teda jen těch "základních" 6 řádků, ale pokračuje to ještě dolů.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Bomba! Díky

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Adow
    Ber to tak, že je to moje ROMka - nikomu ji nenutím. Až budeš tvořit svoji, dej si tam co chceš - je mi to naprosto jedno. Ani nemluvím o tom, že máš k dispozici kitchen, kde si můžeš vybrat co v ROMce chceš a co ne.
    Jo je mi to celkem fuk ze si ji děláš pro sebe,ale odpovíš mi alespoň na tuhle otázečku?
    Jakou verzi jsi tam vrazil a jestli pujde odstranit?
    A ještě jeden problém aplikace IE mi nejde vůbec spustit.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Mam jeden dotaz. V Advanced Config mam vypnuty vypinani displeje pri hovoru, ale porad se vypina. Je to chyba nebo to jde vypnout jeste nekde jinde? Diky za odpoved

Jo a mam verzi Sence 2.1

Registrace
    Sep 2008

Matt4881: Jde, stačí smazat odkaz ve Windows/Po spušení. A jmenuje se to StylusLock. IE - chybka, zkusím opravit...

Logrus: Zkus toto. Je to pro starší verzi dialeru, ale mohlo by to fungovat.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím. Mám jeden a to docela závažný problém. v E_X 2.5 Sense nemůžu smazat přidaného zástupce programu co sem si tam přidal stává se to i někomu jinému?

EDIT: respektive jde smazat přesně polovina spodní pravá polovina nejde...nějaká záhada

Strana 2 z 51 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 186
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 15:15
  2. Reakcí: 1072
    Poslední příspěvek: 26-06-2010, 19:58
  3. Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 04-03-2010, 21:00
  4. Nová verze 1.3.0.0
    Od Brothers v sekci Be-On-Road
    Reakcí: 34