Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Digitální hardvérové vstupy/výstupy na PDA

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ahoj,

potřebuji vyřešit jeden problém. Mám v úmyslu použít PDA místo mikrokontroléru na řízení další elektroniky, čili potřebuji PDA, které má digitální hardvérové vstupy a výstupy (a analogové by taky nebyly k zahození). Potřebuji co nejnižší hmotnost a velikost (stačí 2,6" displej) a přijatelnou cenu. Takový luxus jako wi-fi je pro moji aplikaci zbytečný. Nevíte o něčem takovém?

Ještě mi napadlo, že možná existuje nějaká rozširující karta do CF slotu, která by tohle řešila. Jenomže CF slot mají jenom větší PDA. Možná bych se s tím ale smířil.

Dále si vzpomínám, že některé PDA mají RS-232 rozhraní. Pokud nenajdu lepší řešení, budu se s tím muset uspokojit (vyžaduje to docela složitou elektroniku na převod na paralelní rozhraní a připojení A/D převodníku).

Důvod, proč nechci použít mikrokontrolér je, že to chci programovat v C#.
    Moc děkuji za pomoc.

ondrejandrej
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od ondrejandrej
    Jenomže CF slot mají jenom větší PDA.
    Větší možná, ale starší rozhodně. Dneska je trend mini a teď hlavně micro SD. Na CF už jen něco z bazaru.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Příhazuji zrovna na Aukru na PDA s CF slotem. Pořád mám dojem, že možná existuje nějaký hack, aby se CF slot dal využít jako obecný I/O port. Dost dlouho jsem hledal na internetu a našel jsem akorát "CF Data Acquisition Card" s AD převodníkama, ale stojí to hodně a pro mně je to nadbytečná funkcionalita.

Podobná témata

1. Digitalni televize na iPAQ ( DVB-T )
    Od flash1000 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-05-2006, 17:13
  2. Hledam link na digitalni tv
    Od zavinac_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-08-2005, 16:23
  3. PocketPC a digitalni fotoaparat
    Od Erik_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC