Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Paměťová karta

Unlimited_ce4you (4)|2.3.2010 20:53
Zakládám toto téma, ikdyž se jedná o příslušenství.

Ví někdo jaká má být správná paměťová karta do tohoto telefonu? Každý asi ví, že to má být microSH (microSDHC) s max. kapacitou 32GB, ale jak je to s CLASS nebo-li se přenosovou rychlostí? Nyní se dají sehnat 8GB s class 2 a 4, nebo 16GB s class 2,6,10. Rád bych koupil 16GB,class 2 je cca o 500 korun levnější, ale nebude to pomalé? Nebo když koupím rychlejší class 6, není to zbytečné (?) podporuje to telefon?

Děkuji za odpovědi od někoho znalého, který toto téma definitivně rozhřeší i pro ostatní uživatele.
Unli.
barberry.pha (13)|3.3.2010 09:29
pokud bych si mel vybirat tak uz bych si rozhodne vybral kartu class 4 ...
u class 2 se mi u jednoho pristoje stalo ze byla docela pomala a ze mi nechtela nacitat navigaci poradne ...
takze minimalne class 4 alespon podle meho doporuceni ...
Zdenek Malinsky (9781)|3.3.2010 19:14
Samozřejmě, že rychlejší karta je pochopitelně lepší, ovšem pro použití v digi-foťáku. Pomalá PDA tu rychlost jaksi nevyužijí.
Blekota (120)|3.3.2010 20:46
netreba zabudat na to ze cim rychlejsia tak tym aj vacsia spotreba mA si dana karta vyzaduje..

cize kludne by som volil class 2 kvoli lepsej vydrzi baterie
barberry.pha (13)|4.3.2010 08:15
myslim ze ten rozdil ve spotrebe mezi 2 class a 4 class bude tak minimalni protoze telefon tu kartu pouziva jenom minimalne ze je uplne jedno resit nejakou spotrebu ...
class 4 ma vyhodu v rychlejsim zapisovani a pokud tam ma clovek i nejaky filmy pripadne navigaci tak mi to krasne cte ...
souhlasim ze vyssi class jsou lepsi do fotaku a ze asi nema cenu je do pda porizovat ... takze class 4 je myslim takova krasna zlata stredni cesta :)
Faramir_ce4you (31)|2.6.2010 20:59
Mám microSDHC 16 GB class2 a všechno stíhá naprosto bez problémů (nebo alespoň stíhal HTC Touch Pro, Omnii II mám od včerejška, ale jeví se to v pohodě :-) ). IMHO pro PDA v pohodě stačí class2.
zivan (615)|2.6.2010 22:41
Oznaceni "class" taky udava minimalni rychlosti, muze se teda klidne stat, ze class2 karta od jedne znacky bude rychlejsi nez class6 od jine :)