Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blesk,příjem hovoru a Java aplikace

Prudas_ce4you (6)|1.3.2010 16:56
Dobré odpoledne,poctivě jsem prošel celé fórum a nenalezl odpovědi na své otázky.

Přešel jsem z MDA Vario III(HTC TyTnII Kaiser) na MD Vario IV(HTC TouchPro Raphael) a u Rafaela mi chybí některé funkce. Otázka je, jestli je to závada nebo standart.

Když mám příchozí hovor od někoho, koho mám v kontaktech uloženého bez mezinárodní předvolby, tak se mi nezobrazí jeho jméno, na rozdíl od předchozího telefonu.

Dá se nějak zkrátit cesta k zapnutí blesku, abych si posvítil? U MDA Varia I byla podstatně kratší.

Absolutní problém u aplikace Mobilní banka. Aplikace tuhne a když chci napsat čísla z hesla, tak mi to píše písmena. Na Kaiserovi to šlapalo jak švýcarské hodinky na TP jsem to ani nerozjel.

Taky jsem si všimnul, že když přijmu hovor,tak se mi vypne display.

Díky za Vaše rady a nápady.

Jirka Pruďas

P.S.Jinak se mi podařilo sehnat luxusní pouzdro pro TP. Na opasek,magnetický uzávěr,suprová cena.
qwaser (15)|1.3.2010 20:37
K použití blesku jako baterky je skvělá aplikace hTorch (aktuální verze 3.2)
[code]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=440405[/code]
Prudas_ce4you (6)|2.3.2010 17:13
Díky, první problém mám vyřešen, sice u některého režimu svícení mi telefon píše, že může být poškozen, ale v základním režimu svícení funguje a to jsem potřeboval nejvíce.... JP
Prudas_ce4you (6)|2.3.2010 22:16
Problém s mobilní bankou též vyřešen. Stahoval jsem ji přes Operu. Musí se stahovat přes IE.... U TyTNII to nevadilo.Člověk se pořád učí. :)
Prudas_ce4you (6)|3.3.2010 07:29
Tak jsem to přechválil. Včera večer to šlapalo a dneska ráno mi Raphael hlásí, že nemá potřebnou paměť??? Poradí někdo řešení? Díky JP


[quote=Prudas]Problém s mobilní bankou též vyřešen. Stahoval jsem ji přes Operu. Musí se stahovat přes IE.... U TyTNII to nevadilo.Člověk se pořád učí. :)[/quote]
papik.i (171)|6.3.2010 11:26
K použití diody jako přisvětlítka používám [color=red]nueLight v3.0[/color] přečíst si o tom a stáhnout můžeš odsud http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2920

Mobilní bankovnictví na Raphaelu už nepoužívám, protože mi z neznámého důvodu nešlo správně napsat heslo, neustále mi to psalo, že heslo není platné...tudíž ji teď nevyužívám, ostatně jsem ji používal zcela vyjímečně proto nepátrám proč to nefunguje:)

Zhasínání displeje u hovoru já naopak vítám, aspoň se mi nemůže stát, že uchem třeba něco na displeji pomačkám či ukončím hovor:D Ale změnit to určitě půjde pokud to není tady na fóru, tak pohledej na www.xda-developers.com