Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefukční USB

cronnes (3)|27.2.2010 16:53
mám HD asi půl roku....a celou dobu mi fungovalo bez problému....nyní však svoje HD nemůžu připojit k PC přes usb a to jak přes ActiveSync tak přes Disc drive....pokaždé mi to hodí hlášku "Zařízení USB nebylo rozpoznáno". Nejdříve se mi to stávalo občasně,nyní telefon s PC nespáruju už vůbec. Pročítal jsem si na internetu různá fora a vim že tento problém nemám pouze já ale vic lidí, ale řešení tohoto problému mi asi nějak uniklo...zkoušel jsem měnit usb porty, kabely, ale nic nepomohlo. nevim jesli je už chyba někde v mem počitači( os Win XP) nebo v HD.... byl bych rad za každou radu...předem diky moc:)
Cfontaine (22)|27.2.2010 22:16
Zkusil bych odinstalovat activesync, vycistit registry,vymazat nastavené partneství, nainstalovat znovu. Když to nepomůže, po kompletní záloze telefonu udělat HR (SR telefonu si už nejspíš zkoušel). Pokud nepomůže ani to, bude problém v PC
joker_ta (10)|18.3.2010 15:30
No nevím jestli bude problém s PC, spíš bych to viděl na hardwarovou vadu. MAximálně zkus vypnout rozšířenou nabídku v připojení telefonu k PC pomocí USB. okud ani to nepomůže viděl bych to spíše na chybu v desce v telefonu než na problém s PC.
cronnes (3)|21.3.2010 02:38
no zkoušel jsem už vše možné...nic nepomohlo...ani hard reset....docela mě to mrzí protože jinak jsem byl s timto přistrojem hodně spokojen, ale reklamace bude asi jediné řešení, jen by mě zajímalo jestli má s tímto problémem zkušenost více uživatelů.....???
Zdenek Malinsky (9781)|21.3.2010 10:31
Vyzkoušej jiný kabel, vyzkoušej jiné USB porty na PC/ntb, nepřipojuj kabel přes USB Hub apod., vyzkoušej na jiném PC....
cronnes (3)|22.3.2010 16:44
no včera jsem to zkoušel na jinem pc a vše šlo bez problému.....pak mi to fungovalo i doma na mém pc.....ale dnes to dělá znova...vypadá to že to funguje jak kdy a jak se tomu chce, těžko říct asi bude něco s portem v PDA protože jsem si všiml že občas se i hodně pomalu nabíjí
Zdenek Malinsky (9781)|23.3.2010 11:22
Těžko říct, zda je chyba v kabelu nebo USB na PC či PDA.
batt_ce4you (135)|23.3.2010 12:15
.... párkrát se podobný problém řešil u jiných mobil. zařízení vč. HTC - příčinou byl zanesený/mastný konektor - řešení: vyjmout baterii + jemný štěteček + technický benzin a pod. + stlačený vzduch