Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

uplne zamrzol

deerslayer (28)|26.2.2010 20:01
Včera mi HTC Touch HD úplne zamrzol. Zjavil sa prichádzajuci hovor, ktorý som už nedokázal prevziať. Obrazovka vôbec nereagovala na dotyk. Nepomohlo vypnúť-zapnúť, nepomohol softreset. Vždy sa mi objaví biela obrazovka s mojimi identifikačnými údajmi a to je všetko. Dokonca v záhlaví vidím všetky ikonky-neprijatý hovor, chýbajuca SIMkarta (kedže som ju dal do starého mobilu), nabitie, čas normálne beží. Pri dotyku displeja reaguje tým, že začne intenzívnejšie svietiť a to je všetko.
Vôbec sa mi nepodarilo urobiť hard reset, vo vôčšine prípadov sa mi pri danom postupe (príručka, forum tuná) spustil softreset. RAz som dostal na obrazovku trikolóru, ale vôbec nič viac sa nedialo, asi 5min, tak som to softresetol.
Nepomohlo ani polhodinové vybratie batérie.
Ked ho pripojím k PC káblom, PC ho neidentifikuje.
a nemôžem nájsť doklad o kúpe....mám ho len rok, je v záruke.
DaSheR-CZ (20)|27.2.2010 14:10
tlacitka pod displayem reaguji? pokud nereaguji ani ty, zkus jeste flashnout primo z pametove karty. spis bych se ale priklanel k poskozene dotykove vrstve - viz newton rings zde na foru (na display je videt velka olejova skvrna). pokud najdes doklad o koupi, tak by ti to meli normalne v ramci zaruky opravit. pokud jej nenajdes, zkusil bych se dohodnout jeste v obchode, kde jsi hdcko kupoval - nemel by snad byt problem vyjet zarucak znovu - zalezi na serioznosti obchodu..
deerslayer (28)|27.2.2010 17:38
Nereaguju ani tlačítka.....displej reaguje na dotyk zvýšením intenzity podsvietenia, to je všetko...nevidno na ňom žiadne škvrny...nič....nespadol mi, nenavlhol, nič som neinštaloval...proste som prišiel domov, položil ho na poličku.....a THE END.
deerslayer (28)|11.3.2010 17:33
tak bol v servise...týždeň aj s cestou, vymenili dotykový display, samozrejme, všetko čo bolo v ňom stratene, mimo dát na SIM karte a externej karte....ale čo je horšie, nedá sa mi pripojiť cez USB k PC.......ani activeSync, ani ako externý disk...proste ho nevie identifikovať......
Zdenek Malinsky (9781)|11.3.2010 23:40
1. To jsi poslal do servisu PDA i se SIM kartou, paměťovou kartou a všemi daty v PDA? To jsi si to ani nezazálohoval? Řekni, že je to jen hloupý vtip. :?
2. Zkusit jiný kabel, zkusit jiné USB porty na PC (ne přes USB hub), zkusit jiný PC, zkusit sync přes IrDA, BT, Wi-Fi....

deerslayer (28)|12.3.2010 07:41
No....čo bolo na SIMkarte a ext.karte samozrejme mám, to som ani do servisu neposielal.zmizli mi len data, čo boli priamo v prístroji a z toho som nestiahol už nič, ked zmrzol.Inak, teraz som ho pripojil pod XP, len doma pod Wistou nič.