Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zvuk u připomínek nejde a nejde

Dude (13)|10.8.2004 11:43
Zdavím všechny,
předem se omlouvám za asi školácký dotaz, ale nemohu nastavit zvuk u připomínek z kalendáře. Nevím, jestli to nastavuji správně: Setting > Sounds > Notifications - zde si vyhledám Reminders a zaškrtnu Play sound. Asi se zvuk nastavuje jinak, mně se ale žádný zvuk u připomínky nespouští... Ještě pozn. Mám PPC 2002. Díky moc za radu.
Dude (13)|13.8.2004 10:07
Tak jsem si myslel, že se zde najde nějaká dobrá duše :) a poradí začátečníkovi. Ještě jsem mluvil se známým, co má LOOX 610BT. Říkal, že o žádných zvucích v kalendáři neví, tedy žádné nepoužívá. Ale kdyby to šlo, tak by to prý bylo super. Takže teď ani nevím, jestli vůbec tam ty zvuky fungují nebo mohou fungovat. Pokud ne, tak mi to připadá celkem hloupý, počítal jsem s tím jako se samozřejmostí.
ipf (2136)|13.8.2004 10:15
Já mám MDAII, tam zvuky fungují, ovšem víc mne bere to, že si vložím úkol z kategorie VOLAT a není to provázené přímo se seznamem, takže musím dělat úkon navíc. ŠKoda.
Dude (13)|13.8.2004 13:01
Takže pokud zvuky u kalendáře v MDAII fungují, tak věřím, že to půjde i nějak u mě. Tedy snad. Zvukové znamení u kalendáře mně šlo snad u všech mobilních telefonů, tak sdoufám, že to rozchodím i tady. Bylo to jedním ze základních důvodů, proč jsem PDA koupil. Telefon měl vždy omezený počet znaků a navíc psaní na mini klávesnici telefonu mě už nebaví. Tak mě napadá, nevíte někdo o nějakým návodu, jak nastavit PPC 2002, třeba v pdf?
Pavlucha (1496)|13.8.2004 13:36
[QUOTE="Dude"]Takže pokud zvuky u kalendáře v MDAII fungují, tak věřím, že to půjde i nějak u mě. Tedy snad. Zvukové znamení u kalendáře mně šlo snad u všech mobilních telefonů, tak sdoufám, že to rozchodím i tady. Bylo to jedním ze základních důvodů, proč jsem PDA koupil. Telefon měl vždy omezený počet znaků a navíc psaní na mini klávesnici telefonu mě už nebaví. Tak mě napadá, nevíte někdo o nějakým návodu, jak nastavit PPC 2002, třeba v pdf? [/QUOTE]

... a jaký máš PDA?
Dude (13)|13.8.2004 15:12
To Pavlucha - mám Toshibu Pocket PC e330. Není to sice žádná novinka, ale zatím jsem docela spokojený ( třeba až na ty zvuky ).
Orloj_ce4you (299)|13.8.2004 19:06
hm. taky jsem s tim pocital jako se samozrejmosti.. Mel jsem ideu, ze si k urcitym polozkam v kalendari priradim zvuk a PDA na me bude rvat jak o zivot abych na dulezite veci nezapomel (stejne jako to dela kalendar v mobilu) a ono nic. na nektere veci je pak snadne zapomenout (zapomenout se zrovna podivat na PDA, ze je mam udelat)

snad nam nekdo poradi.. mozna nejaka utilitka?

HW: Pocket LOOX 410
Orloj_ce4you (299)|13.8.2004 19:07
hm. taky jsem s tim pocital jako se samozrejmosti........

-omlouvam se zmacknul jsem to 2x -da se to vymazat?
Dude (13)|13.8.2004 19:59
Já pořád tajně doufám, že to máme jen nějak špatně nastaveno. V nastavení je možnost zapnout zvuk u připomínek. Tedy pokud to spíše neznamená zvuk alarmu, ale to si myslím, že by se ta položka jmenovala přímo alarm. Myslím, že jsem tady někde ve fóru četl o tom, že je možné i ty zvuky dle libosti měnit a nahrávat svoje. Ale jak je spustit, to zatím netuším... Jen jsem vysledoval, že když poznámku v diáři napíšu dřív, než přímo v den, pro který je poznámka aktuální, tak mi alespoň v termínu poznámky bliká dioda. Přiznám se ale, že toto je pro mě k ničemu, navíc mi ani nejde pak velmi často vypnout. Takže funkci pro upozornění diodou asi vypnu.