Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FS Pocket LOOX N560 - SW zdarma - dotaz

Lerak_ce4you (5)|25.2.2010 22:27
Přeji hezký den (večer) všem co čtou tento můj dotaz, který je současně prosbou.
Jsem rovněž majitelem tohoto zařízení a vcelku spokojen. Když si však prohlížím palmserver, blednu závistí co se nabízí SW zdarma. Několikrát jsem podlehl pokušení a něco si stáhnul. Zatím, až na jednu výjimku, mi to nefungovalo a to tím, že mám nižší verzi operačního systému, než nabízený SW zdarma potřebuje.
Docela by mi lákal nějaký jednoduchý SW budíka a též obdivuji úvodní obrazovku s velkými dogitálními hodinami. Jako protihodnotu mohu nabídnout prohlížeč fotografií TCPMP (dobrý).
Pokud by někdo z čtenářů měl nějakou možnost, třeba i něco jiného o čem nevím, je možné mi to zaslat e-mailem?
Díky všem a zdravím vás.
Zdenek Malinsky (9781)|25.2.2010 23:05
Palmserver naštětsí není jediným serverem s freeware :D

Třeba freeware sekce na Handango a Pocket Gear, Mobiletopsoft, Pocket PC Freeware apod.

Možná jsi mohl napsat, které apps ti nefungují. N560 není zas takový veterán, aby na něm tolik věcí nefungovalo.
spigot_ce4you (130)|26.2.2010 07:58
Popripade si flashni novsi WM (ak si na to trufas). ;) Ja a mnoho inych ludi si uzivame novsi OS a bez problemu. Osobne pouzivam ROM od newplowe a je super. Aj ked som nedavno presiel k HTC.:))
prtdlacka (179)|26.2.2010 21:13
Také si myslím, že verze WM5 nebude takový problém pro většinu aplikací. Spíš by mohl pomoci hardreset, pokud máš zařízení po "někom", ev. je nakopnutý systém. Flash na vyšší verzi také není žádná věda (poprvé jsem měl sice obavy, ale po 10 flashi už je to rutina - tedy pokud dodržíš postup, je to velmi snadné). Doporučuji WM 6.1 od Newplowe. Sám používám 6.5 (128MB RAM) a tam je občas problém s kompatibilitou a zobrazováním. Na budík bych doporučil Galarm - poslední verze free je 1.5.1, pak už byla placená. Na hodiny today 1 nebo 2.
Lerak_ce4you (5)|27.2.2010 08:26
Moc děkuji za tipy.
Pustím se do toho a snad se něco podaří. Jinak jak vidím mohu se jistě asi zase s nějakým problémem obrátit na dobré duše.
Díky.
Lerak_ce4you (5)|27.2.2010 08:29
Díky.
Jsem rád za každé doporučení.
Lerak_ce4you (5)|3.4.2010 21:18
Vážení páni rádci,
ještě nedávno jsem si myslel, že odepíši o využití vašich rad až vše projdu a případně vyzkouším. Čas však letí a ještě jsem vše neprošel. Ovšem už nyní vám mohu sdělit, že doporučení byla dobrá. S radostí používám: rlCaledar, Sun n Moon a TodayAgenda.
Digitální budíky, co jsem zatím našel, skutečně vyžadují vyšší verzi operačního systému. Našel jsem však hezký analogový (i digi) ALC2007.
Budík jsem hledal proto, protože u mého FS 560 mi nefunguje. Také jsem si myslel, že by mi pomohl návrat do továrního nastavení, ale ten se mi nedaří, i když ho dělám přesně podle návodu, ani když vyndám baterii na cca 2 hodiny. PDA nemám z druhé ruky, ale jak tam zkouším kde co, tak jsem ho asi nakopnul sám.
Na instalaci vyššího OS asi sám odvahu nedostanu, i když si myslím, ze by se tímto možná vše vyřešilo. Ovšem nerad bych přišel o celé PDA, které asi až na tuto maličkost funguje dobře, včetně WiFi a navigace. Kdyby mi byl někdo ochoten pomoci, rád bych se do toho s odborným poradcem pustil.
Pokud bych mohl požádat o ještě nějaké doporučení, měl bych zájem o slovník (CZ – A, CZ – N), pokud takový existuje a pak jsem viděl, že jsou různé encyklopedie (ptáci, stromy).

Zatím vám všem moc děkuji a zdravím vás.
zivan (615)|4.4.2010 15:01
Slovnik? Kliknes nahore v menu na Aplikace a das vyhledat "slovnik".

Hard reset jsi zkousel podle navodu? Ale chce to cvik nebo dalsiho pomocnika :)