Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DivX Mobile Player

děda_Komárek (17)|24.2.2010 11:14
již jsem se s Diamondem2 vcelku zžil a tak si říkám, že by nebylo od věci postoupit trochu dál. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, má-li zkušenosti s DivX Mobile Player, eventuelně - na co si dát pozor anebo: má-li cenu tento program vůbec instalovat? Nerad bych posléze zjistil, že má tento program negativní vliv na chod zařízení nebo že přehrávání filmů prostřednictvím DivX Mobile Player není dostatečné.:?

Omlouvám se, pokud se již na toto téma zde ve fóru již někde hovořilo. Pátral jsem dlouho, než jsem založil nové vlákno. :oops:
fisik_ce4you (115)|24.2.2010 12:41
Vetsinou zadnej program ti neplechu v zarizeni neudela (teda ty znamejsi programky) a kdyz, tak se da odinstalovat. Na prehravani DivX doporucuju CorePlayer. Ale nic ti nebrani mobile player vyzkouset a kdyz ti bude vyhovovat, tak ho dal pouzivat.
děda_Komárek (17)|25.2.2010 18:45
...tak jsem to zkusil. Program jako takový je v pořádku. Film běží korektně, ale pouze bez titulků. Nevím, čím by to mohlo být. Samozřejmě je název souboru .avi totožný se jménem souboru .srt
Zkusil jsem také zapátrat ve fóru k programu DivX Mobile Player. Bylo tam psáno o změně kódování na "UTF-8". I to jsem zkusil, ale titulky se ne a ne zobrazit. Existuje ještě nějaké doporučované řešení?:(
děda_Komárek (17)|25.2.2010 19:07
ještě jednou já. zdá se, že jsem něco našel na zahr. foru: "DivX Mobile Player cannot display XSUB or SRT subtitles or any type of subtitles that are not "hard-coded" into the video itself.

takže tím je řečeno vše a já jdu tento program vymazat
prokji (199)|1.3.2010 09:03
Poslední verze TCPMP umí už i titulky a funguje perfektně....zde