Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Core player

Benedygtus_ce4you (0)|24.2.2010 10:09
Mam takovy mensi problem s timto programem.
Mam verzi > CorePlayer.v1.3.6.Build.7427 open a tam zaskrtnu jak ten film tak i titulky ze vsehcno pobejzi, jenze to byl omyl protoze titulky to nenacetlo :D a navic kdyz jem spustil samotny film tak to hodilo tu chybu a nesel ani zvuk.
Predem dekuji za pomoc
fisik_ce4you (115)|24.2.2010 13:00
Mam tu samou verzi a coreplayer titulky podle me porad jeste neumi (teda ja to tam nikde nenasel a ani internet o nich nic nezminuje :) ), takze bych chybu mozna videl v tomhle ... na Nhathoa ROMce to beha vse bez problemu
prokji (199)|24.2.2010 13:28
titulky /*.smi/ umí z mobilních , pokud vím, jenom TCPMP /free předchůdce Coreplayeru/ a to ještě jen jedna verze /myslím 072 RC/ - pohledej na google. Jenže na D2 jsem s ním měl potíže se stabilitou , takže používám Coreplayer a titulky vkládám do obrazu při konverzi /mateční sbírku mám HD v *.mkv/ , konverguji programem PocketDivxEncoder, aktuální verze 4.5
Benedygtus_ce4you (0)|24.2.2010 15:31
No prave ja si nejdriv stahnul TCMP jenze ten mi nefunguje takze jsem si stahnul core player...dobre takze titulky mam jakoze vyresene ale co ten zvuk?
poradi mi nekdo s tim zvukem? doufam ze to dopadne lepe nezs tema titulkama ktere tam tedy nejdou
fisik_ce4you (115)|24.2.2010 18:17
tak by to treba chtelo napsat, jakou chybu ti to napsalo :). Kazdopadne HR si myslim ,ze to vyresi
Benedygtus_ce4you (0)|24.2.2010 18:38
jsem zapomnel...pise to ze chybi AAC teti verze
nekdo mi (zas jinde) poradil ze si ho mam stahnout nicmene nevim kde...nebo pod jakym "heslem" to najit
fisik_ce4you (115)|24.2.2010 19:04
No s tim sem se nesetkal, ale zkusil bych resco codec pack. Pripadne zagoogeli AAC codec pocket pc a uvidis, co ti vypadne
prokji (199)|1.3.2010 09:01
info pro všechny přehravatele videí - nejnovější verze TCPMP umí už i titulky a má i hezké skiny odkaz . Pozornost věnujte při instalaci korektní verzi ffmpeg /TD2 je strongarm/ . Vzzkoušeno , funguje perfektně...
fretak (265)|17.4.2010 12:55
Jak ten ffmpeg nainstalovat?

Jinak zbezne ten TMPC 0.72 RC 2 porad nic -> dokonce se ani nevykresluji ikonky pro prehravani a pause. Nechapu.
prokji (199)|17.4.2010 14:19
Instalace popsána v odkazu - známý problém u HTC s neskinovaným provedením /"neviditelné",ale funkční ikony tlačítek/,daný tím oblíbeným HTC horním a spodním černým taskbarem odstraňují právě skiny /instalační instrukce v archivu - pozor na rozlišení displeje- Topaz má WVGA/, mě osobně líp vyhovuje IPhone skin /více fingers friendly/. Zvolený plugin FFMPEGu vkopírujte do instalačního adresáře TCPMP /přepíše původní "univerzální", leč neoptimalizovaný plugin/. Pro Topaze je optimální strongarm kompilace , doporučuje se použít komprimovanou verzi /uncompressed způsobuje v některých systémech nestabilitu, jak psáno v instalačních instrukcích/...
fretak (265)|17.4.2010 18:15
Tak jsem to zkusil: nainstaloval jsem tu RC2, ale v About se to hlasi jako porad RC1.

A tim FFshow, strongarm, at uz komprimovanym, ci ne, mi to vubec nejede - misto obrazu vidim jen barevne cary.

Jedna se o diamond2, WM 6.5 + Sense 2.5
prokji (199)|17.4.2010 20:25
[quote=niky]Tak jsem to zkusil: nainstaloval jsem tu RC2, ale v About se to hlasi jako porad RC1.

A tim FFshow, strongarm, at uz komprimovanym, ci ne, mi to vubec nejede - misto obrazu vidim jen barevne cary.

Jedna se o diamond2, WM 6.5 + Sense 2.5[/quote]

Volby-video-RawFrameBuffer/GDI ...Defaultní DirectDraw nepodporuje Qualcomm správně a GAPI má problémy s formátováním /u Topaze/ - on ten soft je pro různá PocketPC....Jinak GDI je oněco méně výkonný mód , ale podporuje překrývání videa /titulky/. S tím RC1 je to chyba v překladu /autoři použili lokale z předchozí verze- původní RC1 neuměla titule-holt to není profi soft.../
fretak (265)|17.4.2010 21:56
Vyzkousel jsem, ted obraz funguje, ale titule porad ne :(

A i tak, kvalita obrazu je docela mizerna a jeste se to trha, a to je obycejny 350 MB divX :(

Coreplayer to prehrava bez trhani a na pohled v diametralne odisne kvalite. Jenze nepodpuje titule.

Nechapu, jak je mozne, ze po deset let neexistuje na WM poradny a slusny prehravac videa.