Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Změna ikon souborů v PPC

qwaser (15)|23.2.2010 16:06
Zdravím,
už nějakou dobu se snažím zjistit jak, případně jestli, jde měnit ikony různých souborů v PPC, jako to jde klasicky ve win na PC. Různé ikony mám, jen nevím kam s nimi a jak je nastavit.
Jestli někdo víte, díky předem za rady.
Dráček. (84)|24.2.2010 07:57
Někde jsem četl o prográmku Exe Icon Changer. Je to pro PC, ale myslím, že někdo zmiňoval, že by to mohlo chodit i pro WM .exe soubory.
golom (56)|24.2.2010 16:01
tady je i otázkou co máš na mysli... pokud jse o to změnit ikonu přímo exe souboru tak na to je odpověď o příspěvek výše... ale pokud jde o to, změnit ikonu programu v různách grafických nadstavbách (SPB mobile shell, manilla) tak to je věc oněch nadstaveb a problém s tím pokud já mám zkušenosti žádný není... chtělo by to trochu specifikovat dotaz.
qwaser (15)|24.2.2010 21:09
Díky, asi jsem se nevyjádřil uplně nejlíp, přirovnám to k normálním win na stolním PC.. Když u jakéhokoli souboru (složky, programu, zástupce atd.) rozkliknu nabídku a zvolím vlastnosti, tak je tam volba "změnit ikonu" a bud můžu vybírat z těch systémových co jsou v základu, nebo můžu procházet disk a vybrat ikonu nějakého instalovaného programu, nebo různé vlastní ikony např. odněkud stažené a tu pak pro konkrétní soubor zvolit. A jde mi o to jestli, či jak, je tohle možné udělat na PPC.