Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Změna ikon souborů v PPC

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Zdravím,
    už nějakou dobu se snažím zjistit jak, případně jestli, jde měnit ikony různých souborů v PPC, jako to jde klasicky ve win na PC. Různé ikony mám, jen nevím kam s nimi a jak je nastavit.
    Jestli někdo víte, díky předem za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Někde jsem četl o prográmku Exe Icon Changer. Je to pro PC, ale myslím, že někdo zmiňoval, že by to mohlo chodit i pro WM .exe soubory.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

tady je i otázkou co máš na mysli... pokud jse o to změnit ikonu přímo exe souboru tak na to je odpověď o příspěvek výše... ale pokud jde o to, změnit ikonu programu v různách grafických nadstavbách (SPB mobile shell, manilla) tak to je věc oněch nadstaveb a problém s tím pokud já mám zkušenosti žádný není... chtělo by to trochu specifikovat dotaz.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Díky, asi jsem se nevyjádřil uplně nejlíp, přirovnám to k normálním win na stolním PC.. Když u jakéhokoli souboru (složky, programu, zástupce atd.) rozkliknu nabídku a zvolím vlastnosti, tak je tam volba "změnit ikonu" a bud můžu vybírat z těch systémových co jsou v základu, nebo můžu procházet disk a vybrat ikonu nějakého instalovaného programu, nebo různé vlastní ikony např. odněkud stažené a tu pak pro konkrétní soubor zvolit. A jde mi o to jestli, či jak, je tohle možné udělat na PPC.

Podobná témata

1. Změna ikon
    Od masterpda v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-02-2007, 17:30
  2. Změna Ikon u POI
    Od Sothrax v sekci TomTom
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2006, 16:11